Bluetooth hoparlör önerisi

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Bluetooth hoparlör almayı düşünüyorum. (Amazon) Linkteki ürün nasıldır bu fiyata değer mi? Eğer başka tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Önceliğim ses kalitesi, ses yüksekliği ve çok büyük olmaması. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Bütçe: 400 TL civarı

Merhaba. Bluetooth hoparlör almayı düşünüyorum. (Amazon) linkteki ürün nasıldır bu fiyata değer mi? Eğer başka tavsiyeleriniz varsa alabilirim. Önceliğim ses kalitesi, ses yüksekliği ve çok büyük olmaması. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ederim.

Bütçe: 400 TL civarı.

Alabilirseniz bunu alın markanın ürünleri iyidir.

Farka değer hocam.
Marka pr için suya dayanıklı diyor hatta resimde suyun içine atmış ama en fazla sağanak yağmura kısa süreliğine ve sıçramaya dayanıklıdır.

Ürünü kullanıyorsanız ses seviyesi nasıl hocam? Dışarıda duyulmama gibi ya da yüksek seste bozulma gibi problemler yaşatıyor mu?

Ürünü kullanıyorsanız ses seviyesi nasıl hocam? Dışarıda duyulmama gibi ya da yüksek seste bozulma gibi problemler yaşatıyor mu?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu ürünün Bluetooth kulaklığını kullanıyorum hoparlörünü kullanmadım ama test etme şansım oldu.
Dışarıda aşırı gürültülü ortmda dahi sesi son sesin bir tık altında duyuyorsun.
Bozulma vs görmedim ama çok baslı müziklerde bazı notalarda bozabiliyor kayda değmez sonuçta DJ'lik için kullanmayacaksın.

Yeni konular

Geri
Yukarı