Bluetooth hoparlör önerisi

LuciferM.

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese iyi geceler. Müzik dinlemek ve film izlemek için kaliteli ve yüksek ses veren bluetooh hoparlör arıyorum. Fakat hoparlör markalarından hiç anlamam. Bütçem 250TL'ye kadar. Önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler. Peki UE Megaboom önerir misiniz?
Denemedim ama Logitech'in iddialı olduğu bir diğer ürün grubu. Siz hangi modelinden bahsediyorsunuz peki? 250₺'ye hangi modeli var o kısmını bilemedim

Denemedim ama Logitech'in iddialı olduğu bir diğer ürün grubu. Siz hangi modelinden bahsediyorsunuz peki? 250₺'ye hangi modeli var o kısmını bilemedim
Wonderboom modelini demiştim yanlış yazmışım. Bu arada amazon'da 300tlye falan denk geliyor.

Wonderboom modelini demiştim yanlış yazmışım. Bu arada amazon'da 300tlye falan denk geliyor.
Bahsettiğiniz model güzel fakat tam olarak beklentiniz nedir? Sağlamlık veya suya karşı direnç mi yoksa daha güçlü ses mi

Bahsettiğiniz model güzel fakat tam olarak beklentiniz nedir? Sağlamlık veya suya karşı direnç mi yoksa daha güçlü ses mi
Güçlü sesten dolayı düşündüm. Şu an da bulabildiğim tek bu vardı olumlu yorumu fazla olan.

Maalesef bizim ülkede bu konuda fazla video ya da konu yok. Artık ingilizce videolarla idare edeceğim. Teşekkürler.

150₺ye satın aldığım JBL GO hoparlörü alabilirsiniz. Bir sınıfı rahatça doyurabiliyor. Ses kalitesi muazzam. Paranız cebinizde kalsın. Ya da bütçeyi 100₺ artırıp JBL Flip 3 Alabilirsiniz. İkiside muazzam ürünler.
JBL Flip 3
JBL GO
150₺ye satın aldığım JBL GO hoparlörü alabilirsiniz. Bir sınıfı rahatça doyurabiliyor. Ses kalitesi muazzam. Paranız cebinizde kalsın. Ya da bütçeyi 100₺ artırıp JBL Flip 3 Alabilirsiniz. İkiside muazzam ürünler.
JBL Flip 3
JBL GO

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…