Bluetooth ile başka birinin telefonuna yanlışlıkla bağlanmaya çalışmak sorun yaratır mı?

natureex

Picopat
Bugün iş yerinde çalışırken telefonumu çantama koydum. Çarpmalar sonucu ekranda rastgele tuşlara falan bastı sanırım. GM 501 isimli cihaza bağlanılamadı bildirimi geldi ekrana bakarken. Ben de dedim nasıl oldu. Kulaklığım takılıydı acaba Bluetooth ile ilgili mi? Neyse arkadaşlar, bağlanıldı mı sonrasında bilmiyorum. Bu uyarıyı verdiği için cihazıma erişebilirler mi? Kendiliğinden sonrasında erişmiş olabilirler mi? Otomatik uzaktan denemek için başka cihazlara bağlanmak istedim ve bana otomatik şifre falan verdi. Wi-Fi'ya bağlanmadan format çektim ama bir şey olur mu? Endişelenmeli miyim? Başka Bluetooth'lu cihazlara bağlanmaya çalışıp bağlanamazsak cihazımıza sızabilirler mi? Çünkü ben bu olay sonrasında deneme yaptım, bana key falan verdi ve iptale bastım. Ciddi bir durum mu? Yardımcı olursanız sevinirim. @Wade3

Son düzenleyen: Moderatör:
O key telefona gerçekten bağlanmak istiyomu diye key göderiyor va o kadar gelişmedi teknoloji bu yüzden birşey olmaz ama çok korkuyorsan virüs tarama uygulaması yükle

Hayır hocam korkmayın, bağlantı kurmaz iseniz hiçbir şey olmaz. Hem o keyleri doğru telefona bağlanmak isteyip istemediğinizi kontrol etmek için veriyor telefonlar.

Hocam kuruldu mu kurulmadı mı onu da bilmiyorum bluetoothla ilgili değil sanırım işte bu cihaza bağlantınız gerçekleşmedi gibi telefon bildirimiydi rastgele bir yerlere bastı ama telefonda önemli bir şey zaten yoktu format attım bağlantı kurulmuş olsa bile format attığım için bir şey olmaz değil mi?

Mesajınızın %50'sini yazmaya uğraşmanızı bile gerektirmeyecek kadar gereksiz bir durum. Hepimizin günlük hayatta yaşayabileceği aksilikler.
Üstelik formatta attım hocam rastgele bir yerlere girdiği için ne olduğunu pek bilmiyorum formattan sonra bağlanmış olsa bile bağlantı gider değil mi?

O key telefona gerçekten bağlanmak istiyor mu diye key göderiyor VA o kadar gelişmedi teknoloji bu yüzden bir şey olmaz ama çok korkuyorsan virüs tarama uygulaması yükle.

Hocam format attım gitmiştir diye düşünüyorum gitmiştir değil mi pek gerek kalmadı gibi ama zaten keyden önce bir bağlantı uyarısı aldım General Mobile 501 isimli cihaza bağlanılamadı şeklinde telefon bildirimi kaynağını bilmiyorum ancak format çözümdür değil mi?

Mesajınızın %50'sini yazmaya uğraşmanızı bile gerektirmeyecek kadar gereksiz bir durum. Hepimizin günlük hayatta yaşayabileceği aksilikler.

Komik bir durum mu var bilmediğim için formatla düzelmiş midir diyorum her ihtimale karşı keşke dalga geçmek yerine bilgisizliğimi mazur görüp yanıt verebilseydiniz yine de teşekkürler.

Aman hocam aman neler yapıyorsunuz siz öyle Allah aşkına interpolden tut FBI CIA'e kadar gider bu iş tüm bilgilerin çalındı senin zaten üstüne 3049304920 milyon tane şirket açıp para aklıyolar geçmiş olsun...

Yeni konular

Geri
Yukarı