Bluetooth kulak üstü kulaklık önerisi

MeteKaan

Decapat
Daha fazla  
Merhaba başlıktaki gibi kulaklık arıyorum kriterler şunlar:
•Kulak üstü ve Bluetooth olması.
•Kaliteli olması.
•Sade bir tasarım olması.
•Uygun ve F/P olması.
Hem PC(?) hem de telefon için kullanacağım genellikle müzik için kullanacağım.
Maximum 1000TL olursa iyi olur saçma sapan fiyatlı kulaklıklar atmayın teşekkürler.

(Depremde yakınlarını, ailesini arkadaşlarını kaybeden arkadaşlar varsa Allah'tan rahmet ve sabır diliyorum...🎗️)

1 yıla yakındır kullanıyorum gayet memnunum.
Amatör kulaklığı, amatör tatmin eder açıkçası, eğer 100 liralık kulaklıktan bu kulaklığa geçiyorsanız ses biraz tatmin edebilir.
Kesinlikle tavsiye ederim, çoğu yerde bulamazsınız.
Kulaklık resmen sizi konser salonuna ışınlıyor, Skullcandy amacı bu.
Bass konusunda asla üzmez, tiz ve mid bozmuyor, aşırı iyi, seçiminizi doğru ve akıllıca yapın.
Diğerleri markadan ibaret.

Amatör kulaklığı, amatör tatmin eder açıkçası, eğer 100 liralık kulaklıktan bu kulaklığa geçiyorsanız ses biraz tatmin edebilir.
Kesinlikle tavsiye ederim, çoğu yerde bulamazsınız.
Kulaklık resmen sizi konser salonuna ışınlıyor, skullcandy amacı bu.
Bass konusunda asla üzmez, tiz ve mid bozmuyor, aşırı iyi, seçiminizi doğru ve akıllıca yapın.
Diğerleri markadan ibaret.

Keşke o zamanlar konu açsaymışım ama aklıma gelmedi hiç attığınız güzele benziyor.

Keşke o zamanlar konu açsaymışım ama aklıma gelmedi hiç attığınız güzele benziyor.
Kulaklıklara ilgim var, hatta kendi kulaklığımı yapmayı bile düşünmüştüm.
Sürekli araştırma içindeyim, konu açsaydınız yardımcı olurdum.

Kulaklıkta ilk tercihleriniz ;
Skullcandy, Beats, Marshall olmalı bunlar yüksek ses sertifikalı cihazlar.

Kulaklıklara ilgim var, hatta kendi kulaklığımı yapmayı bile düşünmüştüm.
Sürekli araştırma içindeyim, konu açsaydınız yardımcı olurdum.

Aklıma gelmemiş hocam o zaman memnunum ama ses seviyesi biraz duşuk ve dışarıya biraz ses veriyor yine de kötü değil ama daha iyisi vardır bir de 550TL iken almıştım herşeye olduğu gibi zam gelmiş.

Aklıma gelmemiş hocam o zaman memnunum ama ses seviyesi biraz duşuk ve dışarıya biraz ses veriyor yine de kötü değil ama daha iyisi vardır bir de 550TL iken almıştım herşeye olduğu gibi zam gelmiş.
Skullcandy aynı şekilde ülkemizde nadir bulunuyor, bende zor araştırıp bulmuştum.
Skullcandy Crusher modeli resmen kulaklığı patlatacak cinsten, araştırın.
Benim hayali kulaklığımdır.
Arkadaşa Skullcandy Riff önerdim, 1.000 liraya alınacak şaheserlerden biri.

Önermiyorum, düşüğün bir tık üstü segment kulaklık.
JBL modelden tek farkı tiz ağırlıklı olması.

Anladım teşekkürler
Peki önerdiğiniz kulaklıklar hem PC hem de telefon için sıkıntı çıkarır mı? Şu anki kulaklığım sanal 7.1 sesini seviyorum ama kablolardan kurtulmaya çalışıyorum yavaş yavaş çok sıkıntı oluyor markası James Donkey zaten nasıl bir kalite bilmiyorum artık ilk defa kulaklık alıyorum çünkü:)

Yeni konular

Geri
Yukarı