Bluetooth kulaklığın telefon oyunlarında ses gecikmesi

MIUI tabanlı bir güncelleme yaptıysanız ondan kaynaklı olabilir.
Ya da Wi-Fi'den Hücresel Veri'ye veya Hücresel Veri'den Wi-Fi'ya geçtiyseniz ondan kaynaklı da olabilir.
MIUI güncel değildi ve güncel değilken bu sorun çıktı ve güncelleyeyim dedim 2 GB'lık güncelleme yaptım sorun düzelmedi. Anlattığınız Wi-Fi/Hücresel Veri olayını anlamadım

T

Oynadığınız cihazda bir sorun olabilir teknik servise getirmenizi öneririm bende xiaomi kullanıyorum fakat böyle bir sorun yok
Tamamda önceden olmayıp durduk yere bi an da gecikme yaratması saçma değil mi?

MIUI güncel değildi ve güncel değilken bu sorun çıktı ve güncelleyeyim dedim 2 GB'lık güncelleme yaptım sorun düzelmedi. Anlattığınız Wi-Fi/Hücresel Veri olayını anlamadım

Bu sebeple bir sorun olduğunu düşünüyorum zaten.Bu normalde olmaması gereken bir şey

MIUI güncel değildi ve güncel değilken bu sorun çıktı ve güncelleyeyim dedim 2 GB'lık güncelleme yaptım sorun düzelmedi. Anlattığınız Wi-Fi/Hücresel veri olayını anlamadım.

Tamamda önceden olmayıp durduk yere bir an da gecikme yaratması saçma değil mi?

Hücresel veri Wi-Fi'den daha çok kullanıyor antenleri o yüzden Bluetooth'u yavaşlatıyor olabilir.

BT kulaklık hocam internetle mi çalışıyo?
Aynı antenler üzerinden işler hocam ^^

Hücresel veri Wi-Fi'den daha çok kullanıyor antenleri o yüzden Bluetooth'u yavaşlatıyor olabilir.

Aynı antenler üzerinden işler hocam ^^
Hocam dediğiniz şey bu mu ben ne yapmam gerektiğini anlamadım da, ne yapmam gerek anlatır mısın?

Dosya Ekleri

• IMG_20220806_033021.jpg
    IMG_20220806_033021.jpg
    34,8 KB · Görüntüleme: 66

Yeni konular

Geri
Yukarı