Bluetooth kulaklık boğuk bir ses veriyor

Efevr07

Centipat
Daha fazla  
Öncelile merhaba. Kulaklığımdan çok boğuk bir ses geliyor sanki kulaklık mikrofon kulaklığından sesi alıp kulaklığa veriyor gibi. Araşırdım ama bir çözümünü bulamadım. Sizce nasıl çözerim?

Ekran Alıntısı.PNGEkran Alıntısı3.PNG

Ekran1 Alıntısı.PNGEkran 2Alıntısı.PNG

Ekran A22lıntısı.PNGEkran Alın44tısı.PNG

Öncelile merhaba. Kulaklığımdan çok boğuk bir ses geliyor sanki kulaklık mikrofon kulaklığından sesi alıp kulaklığa veriyor gibi. Araşırdım ama bir çözümünü bulamadım. Sizce nasıl çözerim?

Eki Görüntüle 1830571

Eki Görüntüle 1830574Eki Görüntüle 1830573

Eki Görüntüle 1830575Eki Görüntüle 1830577Eki Görüntüle 1830578

Soundpeats capsule 3 kullanırken PC'ye bağladığımda sol taraftan ses gelmiyordu,araştırdım çözüm bulamadım. Bu sorunların kaynağı PC taraflı oluyor genelde telefon da deneyin bir de.

Aynı sorunu ben sadece discord üzerinden birisiyle konuşup aynı anda farklı bir şey izlemek istersem yaşıyorum. Discord üzerindeki kişinin sesi düzgün gelirken diğer sesler dediğiniz gibi boğuk geliyor.

Büyük ihtimalle hand Free olana geçmiştir onu düzeldirseniz çözülür.

Onu nasıl çözeceğimi bilmiyoum işte o sıkıntı.
Soundpeats capsule 3 kullanırken PC'ye bağladığımda sol taraftan ses gelmiyordu, araştırdım çözüm bulamadım. Bu sorunların kaynağı PC taraflı oluyor genelde telefon da deneyin bir de.

Bir ara çözdüydüm galiba aygıtlar ile ilgili bir sorundaydı ama formattan sonra yine bozuldu.

hands free olanı devre dışı bırakın düzelir düzelmesse tekrar bağlayın
Onu nasıl çözeceğimi bilmiyoum işte o sıkıntı.

Bir ara çözdüydüm galiba aygıtlar ile ilgili bir sorundaydı ama formattan sonra yine bozuldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı