Bluetooth kulaklık laptopa bağlıyken sürekli sesi kesiliyor

s3fa

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarı temizlettiğimden beri böyle neredeyse. Telefonda böyle değil kulaklıktan yana bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sürücüler güncel hocam.
Daha önceden olmuyor da temizlikten sonra olduysa ya sürücüdür ya da Bluetooth donanımı zarar görmüştür. Bir de bilgisayarı WiFi yerine kablo ile İnternete bağlayıp WiFi özelliğini kapattıktan sonra Bluetooth kulaklığını bilgisayarda test eder misin? Bazen WiFi sinyalleri ile Bluetooth sinyalleri çakıştığı zaman kesinti yaşanıyor.

Daha önceden olmuyor da temizlikten sonra olduysa ya sürücüdür ya da Bluetooth donanımı zarar görmüştür. Bir de bilgisayarı WiFi yerine kablo ile İnternete bağlayıp WiFi özelliğini kapattıktan sonra Bluetooth kulaklığını bilgisayarda test eder misin? Bazen WiFi sinyalleri ile Bluetooth sinyalleri çakıştığı zaman kesinti yaşanıyor.
Evet haklısınız. Mesela bazı bluetooth modellerini otobüste vs. kullanırken kesinti yaşadığını söyleyenler olmuştu. Ama ben bununla alakalı olduğunu düşünmüyorum çünkü bilgisayarı temizletmeden önce böyle bir sorunum yoktu.

Yeni konular

Geri
Yukarı