Bluetooth kulaklık önerisi

Oo çok güzel, bu kulaklık bass özelliğinden kısık diye biliyorum ve dinlediğiniz türlerdede bas öne çıkmıyor, bana göre tek kötü yanı kulak pedlerinin kulağı saran yapıda olmaması, bir süre sonra kulağa baskı yapmaktan kulağı ağrıtıyor.

Kulaklığı kafandan düşürmeyen biriysen JBL ürünlerini önermem. Görebileceğin üzere pedleri küçük olduğu için kulağı kapatmak yerine kulağa baskı uyguluyor. Dolayısıyla uzun kullanımda ağrı yapıyor. Ayrıca ANC ve Bass desteği olmadığı için ortalama kalitede bir ses sağlıyor.

Kendim şuan TaoTronics Soundsurge 85 kullanıyorum, 3 yıl önce 350 liraya almıştım ama şuan ürünün üretimi bitmiş. Hiçbir yerde satışı yok. Bugün kulaklık alacak olsam aşağıdakilerden birini alırdım.

Teşekkür ederim, o zaman JBL almayayım ve kulaklık kafamdan çıkmıyor evet. En çok hangisini tavsiye edersiniz, 1 yıl çok kullanacağım pişman olmamam lazım.

Bütceniz yeterse üstteki arkadaşın attığı 3. linkteki kulaklığı alabilirsiniz, bütçem yetmiyor diyorsanız ona uygun bir kulaklık öneriyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı