Bluetooth kulaklıktan ses gelmiyor

Capitalist Wefy

Centipat
Daha fazla  
1678187848006.png

Fotoğrafta da görüldüğü gibi A10s kulaklığımdan iki tane gözüküyor ve nedenini bilmiyorum. Headset (A10s hands-Free ag Audio)'nun ses kalitesi çok kötü. Headphones (A10s stereo) eskiden çalışıyordu ve ses kalitesi güzeldi ama bu aralar çalıştıramıyorum, yani onu seçtiğimde ses gelmiyor. Aynı zamanda telefonumda çalıştırdığımda ses kalitesi gayet güzel.

Son düzenleme:
A10s hands-Free ag Audio'yu seçmemen lazım. Telefon görüşmeleri için olan ses o. Headphones (A10s stereo) olanı seçmen lazım. Bluetooth dongle'mi kullanıyorsun yoksa laptop mu? Bluetooth kulaklığını sıfırlamayı deneyebilirsin, ben çoğu sorunu önce Bluetooth aygıtlarından kulaklığı kaldırarak ve sonra kutusuna koyup sıfırlayarak çözüyorum. Sıfırlaması nasıl oluyor bilmiyorum ama kulaklık kutusunda iken kulaklığın dokunmatiğine veya tuşuna basılı tutarak 30 saniye civarı öyle sıfırlayabilirsin.

A10s hands-Free ag Audio'yu seçmemen lazım. Telefon görüşmeleri için olan ses o. Headphones (A10s stereo) olanı seçmen lazım. Bluetooth dongle'mi kullanıyorsun yoksa laptop mu? Bluetooth kulaklığını sıfırlamayı deneyebilirsin, ben çoğu sorunu önce bluetooth aygıtlarından kulaklığı kaldırarak ve sonra kutusuna koyup sıfırlayarak çözüyorum.
Zaten sorun Stereo olanı seçtiğimde ses gelmemesi.

A10s hands-Free ag Audio'yu seçmemen lazım. Telefon görüşmeleri için olan ses o. Headphones (A10s stereo) olanı seçmen lazım. Bluetooth dongle'mi kullanıyorsun yoksa laptop mu? Bluetooth kulaklığını sıfırlamayı deneyebilirsin, ben çoğu sorunu önce Bluetooth aygıtlarından kulaklığı kaldırarak ve sonra kutusuna koyup sıfırlayarak çözüyorum. Sıfırlaması nasıl oluyor bilmiyorum ama kulaklık kutusunda iken kulaklığın dokunmatiğine veya tuşuna basılı tutarak 30 saniye civarı öyle sıfırlayabilirsin.
Kulaklıkta bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü kulaklığı açtığımda bağlanma sesi geliyor. Sadece oyun veya video izlediğimde Stereo olandan ses gelmiyor.

Sıfırlamayı denedin mi? Dongle kullanıyorsan aygıtı kaldır, USB'den çıkar. Sonra tekrar tak.
Laptop kullanıyorum aygıt yok ve evet sıfırlamayı denedim.

Aygıt yöneticisinden bluetooth sürücüsünü kaldırmayı deneyebilirsin. Lenova laptopta kendi sitesinden driver güncelleyiciyi bulup indirmiştim mesela, onların içinden bluetooth'da güncellendi. Laptop marka modeline göre arayıp sürücüleri bulabilirsin.

Aygıt yöneticisinden bluetooth sürücüsünü kaldırmayı deneyebilirsin. Lenova laptopta kendi sitesinden driver güncelleyiciyi bulup indirmiştim mesela, onların içinden bluetooth'da güncellendi. Laptop marka modeline göre arayıp sürücüleri bulabilirsin.
Deneyip geri dönüş sağlayacağım, sağol.

Geri
Yukarı