Bluetooth vs kablolu kulaklık

Mikirgi

Hectopat
» Sennheiser HD 450BT modelini almayı düşünüyorum. Fakat aklıma birkaç soru takıldı.

» Bluetooth ile bağladığımda, kablolu ile bağladığımdaki gibi ses verir mi?

» Yoksa ses kalitesi azalır mı?

» USB Bluetooth almak mantılı mı? Yoksa biraz daha paraya kıyıp direkt anakarta bağlanan bir model almak mı daha mantıklı?

» Anakarta bağlanan bir model alırsam daha iyi bir ses performansı alır mıyım?

» Sennheiser HD 450BT içinden çıkan kablo ile bağlamak daha iyi ses performansı verecekse onu kullanabilirim ama daha iyi bir kablo alırsam daha iyi bir ses mi alırım?

» Son olarak Sennheiser HD 450BT 5.0'ı destekliyor. Bu yüzden ben de 5.0 destekleyen bir Bluetooth almak istiyorum. Anakarta bağlanan kaliteli bir model önerebilir misiniz? (anakartım B450 Gaming Plus) Wi-Fi olmasına gerek yok. İnternet bağlantımı kablo ile yapıyorum o yüzden sıkıntı yok.

» Yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 458BT kullanıyorum.
Bluetooth ses kalitesi çok iyi. Kablosuz konforuna değer. Ürün bildiğiniz üzere kablolu olarak da kullanılabiliyor. Kablosunu takınca kalite biraz artıyor gibi. Ama günlük kullanımda inanın bluetooth konforuna değer. Ses kalitesi bluetooth'da çok iyi diyebilirim. Ayrıca ismi sanırım APX Latency diye bir teknoloji var HD458BT'de(HD 450 ile bire bir aynı.) Oyunlarda hiç gecikme yaşamıyorum.
Anakarta bağlanan model ile ilgili bir şey diyemeyeceğim. Bütçem olsa odyofil kulaklık alırdım ben de kesinlikle söz konusu kalite olunca paraya değer.
Anladığım kadarıyla ses konusunda biraz takıntılısınız:)
Bu arada HD458BT öneririm fiyat olarak çok ucuz şuan. Tam bir f/p.

Yeni konular

Geri
Yukarı