Bluetoothlu kulaklık önerisi

Oyuncu kulaklığı istemiyorum, dışarıda da kullanıcağım, spor vs yaparkende kullanacağım bir kulaklığa ihtiyacım var. Bunların hepsini belirttmiştim lütfen dikkatli okuyun.
Ses kalitesi normal seviyede. Yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum. Ses kalitesi en yüksekte iken bile sesi kaliteli.

2 hafta çok kısa bir süre, 1 yıldır kullanıp hala çalışıyor olduğunu bilseydim daha ikna olabilirdim. Yine de teşekkür ettim.
Düzeltme: Yanlış alıntı.

Yanlış alıntı olan nedir?

@Leowhans düşünebilirim fakat şöyle bir durum var.
Windows 7 kullanıyorum ve benim bilgisayarımda Bluetooth yok. AUX kablosu ile bağlayıp kullanıyorum yani anlayacağınız.

O yüzden kulak üstü, AUX girişi olan iyi bir şeyler arıyorum. İlla 350TL vermek zorunda değilim bence.

Son düzenleme:
Kablosu neden o kadar ince?
O kablonun bana zararı dokunur gibi görünüyor.

JBL kulaklıklarda kablo sorunu var, bir süre sonra içinden kopmaya başlıyor ama bu fiyat bantlarında düzgün bir şey aramayın çünkü bulamazsınız.

JBL kulaklıklarda kablo sorunu var, bir süre sonra içinden kopmaya başlıyor ama bu fiyat bantlarında düzgün bir şey aramayın çünkü bulamazsınız.

Tamam, aramıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…