Çözüm Blur'u Kol İle Oynamak

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İ

İbrahim TAPU

Ziyaretçi
Son düzenleme:
Çıktığı günden bu yana oynamaktan bunalmadığım, sağlam oyunlardan biri ve LAN bağlantısı ile de çoklu oyun seçeneği ile keyifli dakikalar yaşatabiliyor. Çoklu oyuncu desteğini de unutmamak lazım. Tabi ki 4 kişi aynı ekranda oynabiliyoruz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eyvallah... Ben de bir deneyeyim, Seni sürüklediği gibi, beni de sürükleyecek mi !

Onu bilemem zevk meselesi o. Bir ekleme yapayım, herhangi bir oyunda da buradaki yöntemle kolla oynamak mümkün istediğiniz oyunları oynayabilirsiniz.

Yanlız bu programla oluyor güzel, hoş da acayip kasıyor. Programı silince düzeliyor. Bunun bi çözümü var mı ? (Career mod denedim)

Dosyayı başka yere de yüklersen ve bir daha yerli upload servislerini tercih etmezsen hem senin hem de bizim açımızdan çok daha iyi olacak Çünkü yerli upload sitelerinden nefret ediyorum; bugün var, yarın yoklar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…