BluTV alınır mı?

Lynch0

Hectopat
Daha fazla  
Alçelik ultralogic FHD model Linux tabanlı televizyonum var. Uygulamalarda Netflix ve Disney+ yoktu, BluTV gördüm. Sizce alınır mı? Türkçe dublaj var mı?

Son düzenleme:
Türkçe dublaj her içerikte olmuyor. En azından ben nadir karşılaştım. Direkt BluTV almak yerine Hepsiburada Premium hesap alırsan -9 TL- BluTV hediye ediyor.

Alınmaz bence. İçerikleri çok kalitesiz, sokağın çocukları, sıfır bir falan.

Türkçe dublaj her içerikte olmuyor. En azından ben nadir karşılaştım. Direkt BluTV almak yerine Hepsiburada Premium hesap alırsan -9 TL- BluTV hediye ediyor.

Alırsan paran boşa gider zaten satın alma yine istiyor yani değmez.

Teşekkür ederim. beIN Connect nasıl peki alınır mı? Başka uygulama desteği yok.

Alçelik ultralogic FHD model Linux tabanlı televizyonum var. Uygulamalarda Netflix ve Disney+ yoktu, BluTV gördüm. Sizce alınır mı? Türkçe dublaj var mı?

Bence alınmaz içeriklerinde çok bilindik şeyler yoktu yanlış hatırlamıyorsam.

O 7 günlük deneme süresi falan hikaye sakın aldanmayın. 7 gün içerisinde iptal etseniz bile tertemiz 30 TL'nizin üstüne yatıyor, iade etmiyor.

Alınır bence Discovery+ kanalları ve belgeselleri var yerel kanallarda var yeşilçam gibi güzel orijinal diziler çıkıyor yabancı olarak ara sıra euphoria gibi orijinal hbo Max dizileride geliyor Hepsiburada ile alırsan 9 TL için iyi ama 35 TL değmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…