BluTV Aylık Üyelik İptali Para İadesi Alınır mı?

mfg34yzlm

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Boyacı
Arkadaşlar selam, BluTV aylık üyelik sahibiyim. İade etmek istiyorum fakat aklıma bir soru takıldı. Aylık üyeliğim var bunun iadesini yaptıktan sonra para iadesi alabilir miyim?

Böyle sistemlerde bildiğim kadarıyla iade olmuyor. İptal işlemi oluyor, bu da genelde o ayın sonuna kadar kullanabiliyorsunuz, o ay bittikten sonra sizden ücret alınmıyor demek oluyor genelde. Ancak BluTv için pek sanmıyorum ama farklı olabilir.

O iade/iptal kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Belki yazıyordur orada.

Böyle sistemlerde bildiğim kadarıyla iade olmuyor. İptal işlemi oluyor, bu da genelde o ayın sonuna kadar kullanabiliyorsunuz, o ay bittikten sonra sizden ücret alınmıyor demek oluyor genelde. Ancak BluTV için pek sanmıyorum ama farklı olabilir.

O iade/iptal kısmının ekran görüntüsünü atabilir misiniz? Belki yazıyordur orada.

1619690060367.png

Böyle sistemlerde bildiğim kadarıyla iade olmuyor. İptal işlemi oluyor, bu da genelde o ayın sonuna kadar kullanabiliyorsunuz, o ay bittikten sonra sizden ücret alınmıyor demek oluyor genelde. Ancak BluTV için pek sanmıyorum ama farklı olabilir.

Peki iptal edersem para iadesi alabilir miyim?

Herhangi bir şey belirtmemiş, büyük ihtimalle alamazsınız.
Sitesinden edindiğim bilgiler aşağıdadır.
Nasıl İptal Ederim?​
  • Tek tuşla. BluTV'de taahhüt yoktur. Dilediğiniz an, hesabım menüsü altından aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. İptal etmeniz durumunda herhangi bir cayma bedeli ödemezsiniz. Ödemesini yaptığınız dönemin sonunda aboneliğiniz durdurulur.
BluTV ile nasıl iletişime geçebilirim?​
  • 0850 210 52 58 iletişim numarasından veya [email protected] adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.
Onlarla iletişim kurmanız daha sağlıklı olacaktır ama gördüğüm kadarıyla iadeye dair söz geçmemekte.

Geri
Yukarı