BM-800 Dip Ses Yapıyor

red.dawn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhabalar, BM-800 Mikrofon seti aldım fakat bir sorunum var. Bir türlü mikrofondan gelen o dip sesi yok edemedim. Sonradan değil de kayıt esnasındayken dip sesi nasıl yok edebilirim? yardımcı olursanız sevinirim. Aşağıdaki linkte yer alan tüm aparatlara sahibim.

O ses kartını ve Phantom Power'ı da kullanıyorum, farklı varyasyonlar yapsam da çözemedim. Ayrıca Windows 11'de mikrofon bas ayarını da bulamadım. Driver falan mı kurmam lazım onu da anlamadım. Eğer öyleyse anakartımın da modeli ASUS ROG STRIX B560-E Gaming Wi-Fi modeli. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Bu videoyu denemeni öneririm bende yaramıştı aynı mikrofonla.
Hocam öneriniz için teşekkürler deneyeceğim ama bundan ayrı olarak windows'un ses ayarlarında mikrofonla alakalı hiçbir ayar bulunmuyor. Bass vb. Acaba Windows 11'den mi kaynaklı yoksa driver falan mı yüklemem lazım?

Hocam öneriniz için teşekkürler deneyeceğim ama bundan ayrı olarak Windows'un ses ayarlarında mikrofonla alakalı hiçbir ayar bulunmuyor. Bass vb. Acaba Windows 11'den mi kaynaklı yoksa driver falan mı yüklemem lazım?
Sürücü yüklemeniz gerek fakat Windows 11 için sürücü var mı bilmiyorum. Ben normalde realtek sürücü kullanıyorum.
Çözebildiniz mi?

Son düzenleme:
Sürücü yüklemeniz gerek fakat Windows 11 için sürücü var mı bilmiyorum. Ben normalde realtek sürücü kullanıyorum.
Çözebildiniz mi?
Hocam, Windows 10'a geçerek çözdüm. Realtek Driverini kurdum ve Reaper adlı programı kullanmaktayım şu an. Sorunu bu şekilde halledebildim.

Geri
Yukarı