BM B800 alınır mı?

Makaleler
6
Yer
Bursa
BM 800 mikrofon almayı düşünüyorum. Fiyatı 230-400 TL aralığında. Yanında bir de Phantom Power ses kartını öneriyorlar.

Önerir misiniz? Ayrıca aranızda satın alan kişiler varsa hangi satıcıdan aldığını söyleyebilir mi?

Buradan almanızı tavsiye derim çünkü BM800'ün çok fazla sahtesi var. Ve Yonka Müzik Market'in desteği gerçekten çok iyi. Gönderdikleri ilk 3 set hasar gördüğü için bana 4 tane sıfır ürün yollamışlardı. Toplam 7 kere kargo demek bu da.

Buradan almanızı tavsiye derim çünkü BM800'ün çok fazla sahtesi var.

Maalesef hocam, hangisi gerçek bilemeyeceğim. Öneriniz için çok teşekkürler.

Peki BM800'ün ses kalitesi nasıl? Konuşma esnasında rahat anlaşılabiliyor mu? Videolarda genelde iyi geliyor ancak sizden de görüş almak isterim.

Bende BM 800 almayı düşünüyorum fakat Phantom çok pahalı. Phantomsuz kullansam nasıl olur?

Maalesef hocam, hangisi gerçek bilemeyeceğim. Öneriniz için çok teşekkürler.

Peki BM800'ün ses kalitesi nasıl? Konuşma esnasında rahat anlaşılabiliyor mu? Videolarda genelde iyi geliyor ancak sizden de görüş almak isterim.
Ben ayarsız kullanıyorum. Kayıtlarda hafif bir dip ses oluyor fakat ben kayıt almadığım ve sadece konuşmak için kullandığım için sorun yaşamıyorum. Ses gerçekten temiz ve tok gidiyor karşıya. Ben 380 lira gibi bir fiyata almıştım bu seti. F/P olarak bence gayet iyi. Sahte olmayanın markası Lastvoice. O yüzden buradan önermiştim.

Bende BM 800 almayı düşünüyorum fakat Phantom çok pahalı. Phantomsuz kullansam nasıl olur?
Phantomsuz ses gelmiyor neredeyse. Mikrofona 10 cm mesafeden durmadan bağırmak gerekir.

Ben ayarsız kullanıyorum. Kayıtlarda hafif bir dip ses oluyor fakat ben kayıt almadığım ve sadece konuşmak için kullandığım için sorun yaşamıyorum. Ses gerçekten temiz ve tok gidiyor karşıya. Ben 380 lira gibi bir fiyata almıştım bu seti. F/P olarak bence gayet iyi. Sahte olmayanın markası Lastvoice. O yüzden buradan önermiştim.

Phantomsuz ses gelmiyor neredeyse. Mikrofona 10 cm mesafeden durmadan bağırmak gerekir.

Hocam phantomsuz dip ses çok fazla oluyor mu? Standlı olduğu için ağzımın içine sokabilirim🤣

Geri
Yukarı