BM300 alınır mı?

182198

Kilopat
Herkese merhabalar, Youtube/Twitch için içerik üreteceğim. Bu ürün nasıl sizce? Stant olması benim için önemli.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba, Youtube/Twitch için içerik üreteceğim. Bu ürün nasıl sizce? Stant olması benim için önemli.

Bana bozuk ürün sattıydı bu satıcı, oradan çok güvenim kırıldı ama iade aldılar (Hepsiburada üzerinden aldığım için seve seve yaptılar :))
Mikrofon olarak yayıncılık ve YouTube'da idare eder. Phantom Power şart.
Vokal kayıt alıp müzik yapacağım diyorsanız kaydınıza iyi mix & mastering yapmanız gerekiyor.

BM800 kullananları görüyorum genelde, bir de bu cihazlardan düzgün ses almak için Phantom Power şart gibi.
Maalesef bütçem düşük ve ek kart/cihaz alamıyorum.

Bana bozuk ürün sattıydı bu satıcı, oradan çok güvenim kırıldı ama iade aldılar (Hepsiburada üzerinden aldığım için seve seve yaptılar :))
Mikrofon olarak yayıncılık ve YouTube'da idare eder. Phantom Power şart.
Vokal kayıt alıp müzik yapacağım diyorsanız kaydınıza iyi mix & mastering yapmanız gerekiyor.
Bütçem düşük olduğu için ek ses kartı/cihazı alamayacağım.

Maalesef bütçem düşük ve ek kart/cihaz alamıyorum.

Bütçem düşük olduğu için ek ses kartı/cihazı alamayacağım.

Anakartınız nedir? +48 v desteği neredeyse hiçbir anakartta yok ama ses yongası sağlamsa gürültü engelleyici programlarla Twitch için uygun olur.

Gigabyte B450M S2H.

Oyun içeriği üreteceğim.

ALC887 ses yongası var anakartınızda fakat mikrofon için çok iyi bir ses yongası değil, ileride Phantom Power alacağım diyorsanız mikrofonu alabilirsiniz. Eğer almayacağım diyorsanız BM 300+ var fakat yüksek ihtimal size bozuk ürün gönderecekler.

Yeni konular

Geri
Yukarı