BM800 mikrofon için ses kartı gerekli mi?

calioux

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, oyun oynamak icin kulaklık arıyordum fakat her seferinde bozuluyor bu sefer mikrofon almayı düsünüyorum. BM800 almayı düsünüyorum fakat ses kartı alın demis herkes. Ben günlük Discord'da konusmak icin alacagım ses kartına gerek var mı? Ses kartının fiyatı mikrofon kadar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı mikrofonu ben de kullanıyorum, ses kartının kalitesi önemli fakat takmasanız da olur. Ses kartından çok daha önemli bir şey var o da Phantom Power. Yani mikrofon için güç kaynağı gibi bir şey. Eğer bu parça ile kullanmazsanız mikrofonun hiçbir anlamı kalmıyor, sesi almıyor bile doğru düzgün. Paket halinde almak isterseniz burayı öneririm, güvenilirdir, ben de buradan aldım: BM 800 Phantom Power Fiyatları %60 İndirim Ücretsiz Kargo!

Phantom Power'in önemini görmek için bir video da bırakayım, attığım saniyeden izleyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

merhaba oyun oynamak icin kulaklık arıyordum fakat her seferinde bozuluyor bu sefer mikrofon almayı düsünüyorum bm800 almayı düsünüyorum fakat ses kartı alın demis herkes ben günlük discordda konusmak icin alacagım ses kartına gerek

Aynı mikrofonu ben de kullanıyorum, ses kartının kalitesi önemli fakat takmasanız da olur. Ses kartından çok daha önemli bir şey var o da Phantom Power. Yani mikrofon için güç kaynağı gibi bir şey. Eğer bu parça ile kullanmazsanız mikrofonun hiçbir anlamı kalmıyor, sesi almıyor bile doğru düzgün. Paket halinde almak isterseniz burayı öneririm, güvenilirdir, ben de buradan aldım: BM 800 Phantom Power Fiyatları %60 İndirim Ücretsiz Kargo!

Phantom Power'in önemini görmek için bir video da bırakayım, attığım saniyeden izleyin:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
tamamdır teşekkür ederim

Geri
Yukarı