BM800 + ses kartı + Phantom Power vs Midex Hype USB

mev12.a

Picopat
Daha fazla  
Merhaba ben mikrofon almak istiyorum ve bütçem 1000TL. Bu ikisinden birini almak istiyorum, eğer BM800 alırsam Phantom Power da almak istiyorum çünkü anakartımın ses kartı iyi mi emin değilim. Ana kartım H610M bomber DDR4. Zaten Phontom Power + BM800 ile Midex Hype USB hemen hemen aynı fiyata geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakarttaki ses biriminle alakası yok. Condenser mikrofon kullanacaksan 48V Phantom power şart. Asıl soruna gelirsek Midex ses kartı cidden çöpten farksız. Bence en az şunu almalısın:

Kendi phantom powerı da var. Harici phantom power kadar saçma bir israf yok. Günümüzdeki ses kartlarının hepsi phantom power ile beraber geliyor zaten. Üstüne bir de düzgün bir preampleri var. Bu ikisi olunca daha tatlı bir deneyim sunuyor.

Anakarttaki ses biriminle alakası yok. Condenser mikrofon kullanacaksan 48V Phantom power şart. Asıl soruna gelirsek Midex ses kartı cidden çöpten farksız. Bence en az şunu almalısın:

Kendi phantom powerı da var. Harici phantom power kadar saçma bir israf yok. Günümüzdeki ses kartlarının hepsi phantom power ile beraber geliyor zaten. Üstüne bir de düzgün bir preampleri var. Bu ikisi olunca daha tatlı bir deneyim sunuyor.
ama brn internette baktığımda bm800 de phantom powersız ve phontom powerlı arasında çok fark vardı imternette midex e baktığımda ise kendi içinde ses kartı oludğu için ses kartı gerekmediğini söylüyodu sesini pek beğenmedim ama kullanım kolaylığı güzele benziyou yani şuan ne almalıyım sence 1000tl bütcrm var bm800 alıp yanında bide phantom powermı almalıyım yoksa midex hype usb alıp direk tak çalıştır yaparakmı kullanmalıyım midex alırsam eğer ses kartı alcak param kalmıyo ama eğer bm800 alırsam phantom power alcak param kalıyo bu arada ürünlerin linkleri bunlar:Lastvoice Black Set Mikrofon Stand Filtre Ses Kartı Bm800 Full Fiyatı, Yorumları - Trendyol. Midex Usb Hype Oyuncu Ve Yayıncı Mikrofon Fiyatı, Yorumları - Trendyol. Reidan Phantom Ses Kartı Pro 48v Phantom Power Stüdyo Mikrofonları Ses Sistemlerine BaÄlama Modülü Fiyatı, Yorumları - Trendyol bidr bunlarar haricinde midex v5 de alabilirim eğer v5 bu 2 kulaklıktanda daha iyise ama v5 alırsamda ses kartı alcak bütcem kalmıyo midex v5 nij içindede midex hype gibi sed kartı vsrmış gergalde yani eğer bm800 alırsam ses kartı alabilirum fakat midex hypr yada v5 alırsam sed kartı alamam 1000tl altı mikrofonlara açığım bu arada bunlardan daha iyi varsa

Yeni konular

Geri
Yukarı