BMW E30 alınır mı?

Namelessone1905

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Merhabalar. 1986-1992 arası çıkan ve klasik/çakal kasa olarak geçen BMW E30'dan almayı planlıyorum çünkü tip olarak epey hoşuma gitti bu araba. Bu araç için kullanımının son derece keyifli olduğu fakat biraz fazla sorun çıkardığı söyleniyor. Kullananlar veya bilenler resimdeki araba hakkında bilgi verirse sevinirim. Eğer söylendiği fazla sorun çıkarıyorsa yine alacağım fakat koleksiyonluk olarak garajda saklayacağım.

FB_IMG_1639227010249.jpg

Alınmaz.

Çünkü piyasadaki E30'ların çoğu her köşede/virajda yanlanmış, sürekli kesicide gezilen E30'lar.

Aldıktan sonra sanayiyle akraba olursun.

Temiz bakılmış ve kullanılmış bir E30 bulursan neden alınmasın?
Aslında bir tane buldum hocam. 1990 model 1.6 motorlu, tertemiz kasaya sahip ve sadece 99 bin kilometrede. 92.750 TL'ye satılıyor.

Tarz olarak en beğendiğim bir tür. Alacaksanız sanayiye baktırın herhangi bir sorunu olmasın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmaz.

Alınabilir olanları zaten fiyat olarak piyasanın çok çok üstünde, orijinalliğini koruyan E30'lar.

Koleksiyonluk olması için bir özelliği olması lazım aracın. Yani her yanının orijinal olması ve/veya bir şey yapıldıysa bunlarında araçla uyumlu olması gerekir. Bunun dışındakiler show car olur. Onun dışındakiler zaten her yeriyle oynanmış, yorgun araçlar. Yani koleksiyon değeri katmaz.

Merhabalar. 1986-1992 arası çıkan ve klasik/çakal kasa olarak geçen BMW E30'dan almayı planlıyorum çünkü tip olarak epey hoşuma gitti bu araba. Bu araç için kullanımının son derece keyifli olduğu fakat biraz fazla sorun çıkardığı söyleniyor. Kullananlar veya bilenler resimdeki araba hakkında bilgi verirse sevinirim. Eğer söylendiği fazla sorun çıkarıyorsa yine alacağım fakat koleksiyonluk olarak garajda saklayacağım.

Eki Görüntüle 1238971
Koleksiyonluk olarak garaj da saklayacaksan şuan en mantıklı Tofaş.

Hem fiyatı koleksiyonluk E30 kadar yüksek değil.25 30 sene sonra en az 1 milyon tl. YTD
Çünkü hastası çok ve 30 sene sonra bu kadar temizi bulunmayacak.

Geri
Yukarı