Boğaz kaşıntısı nasıl geçer?

Reddywich

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Tekirdağ
Şu sıralar çok hapşuruyorum ve boğazım kaşınıyor. Alerjim yok diye biliyorum ancak son zamanlarda başlamış olabilir. Bu sebeple bu hafta alerji testi için doktora gideceğim zaten ama boğaz kaşıntısı dayanılacak gibi değil. Elimi sokup kaşıyasım geliyor, o derece :D Ne yapabilirim geçirmek için? Annem su iç dedi, bilmiyorum kaçıncıya tuvalete çıktım ancak bir işe yaramıyor.

Aynı durum bende de var ve daha önce hiç yaşamamıştım. Artık Corona vb. yeni yeni hastalıklar çıkmaya başladı, bu da yeni bir alerji olabilir.

Aynı durum bendede var ve daha önce hiç yaşamamıştım artık corona vb. yeni yeni hastalıklar çıkmaya başladı buda yeni bir alerji olabilir.
Bu zamana kadar alerjik reaksiyon göstermedim ama annemde var alerji. Ondan dolayı alerji ihtimalim çok fazla. Sende de böyle bir durum varsa ondan da olabilir. Mevsimsel alerjiler çok yaygın çünkü.
Az önce markette dondurma gördüm, belki işe yarar diye aldım. Biraz rahatlattı ama tam da değil :D

Bende de var ya bu lanet şey.
Tam CS:GO oynuyorum bir anda geliyor kafaya Headshot yiyorum.

Kamu Spotu:Oyun oynarken sizi deli edebilecek bir reaksiyondur kendisi.

Ayva ye. Günde en az 2 tane yutarım. Sağlam meyvedir direk yutmaya çalış boğazında kalacağı için zorlayacak. Otomatik kaşıma vazifesi görecektir. Yemek borusundan yavaş iniyor tek çare bu meyvedir.

Son düzenleme:
Ayva ye. Günde en az 2 tane yutarım. Sağla meyvedir direk yutmaya çalış boğazında kalacağı için zorlayacak. Otomatik kaşıma vazifesi görecektir. Yemek borusundan yavaş iniyor tek çare bu meyvedir.
Kaşıyacaz diye 'hık' deyip gitmeyelim sonra :D Şaka maka ayva işe yarar gibi duruyor (normal yiyerek de :D ), aklıma gelmemişti. Evde de kalmamış ki, yarın bulabilirim umarım :D

'hık' deyip gitmeyelim
Ayva yeme ilmini söyleyeyim de Allah korusun sonra sıkıntı çıkmasın. Şimdi ayvayı attın ağzına herkes suyunu direk yutar. Kalan ayvayı çiğneyerek yutmaya çalışır böyle yaparsan çok zor yutarsın. Suyuyla beraber mideye indireceksin ki kolay insin. Ama kaşıntına çare olmaz bu şekilde diğer türlü ye sen.

Öyle çikolatadır cipstir abur cuburdur hiçbiri ayvanın yerini tutmaz. En sevdiğim yiyecektir hep vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı