Boğazıma dokunduğumda yuvarlak bir şey hissettim

Ben merak ettiğim için sorfum internette bişey bulamadığım için ve bak arkadaş attı adem elması diye bişey ve bak o olabilir. Yardım her türlü yerden gelebilir.
Adem elması olabilir mi?

Muhtemelen ama bendeki çok küçük bişey ve kötü biley değil dimi adem elması ve geçicimi?

Kendiliğinden geçebilir bir şeyy midir daha yarım gün falan oldu farkedeli?

Eğer kıl kökü iltihabı tarzı bir seyse kendiliğinden geçebilir veya doktor tarafından harici uygulama için krem verilir. Yağ bezesi veya kist tarzı bir durumsa kendiliğinden geçme gibi durumlar olmuyor genelde görünüşü veya bulunuşu rahatsız ediyorsa dahili bir ameliyat ile kolaylıkla alınabilir muhtemelen. Tabi en doğrusu muayene olduktan sonra ortaya çıkar.

Eğer kıl kökü iltihabı tarzı bir seyse kendiliğinden geçebilir veya doktor tarafından harici uygulama için krem verilir. Yağ bezesi veya kist tarzı bir durumsa kendiliğinden geçme gibi durumlar olmuyor genelde görünüşü veya bulunuşu rahatsız ediyorsa dahili bir ameliyat ile kolaylıkla alınabilir muhtemelen. Tabi en doğrusu muayene olduktan sonra ortaya çıkar.
Muh. adem elması umarım kötü biley değildir çok teşekkürler.
@BayramogluE Adem elması normal bir şey herkeste var.
Geçiçek dimi?

Muh. Adem elması umarım kötü biley değildir çok teşekkürler.

Geçecek değil mi?

Adem elması erkeklerde özellikle ergenlik dönemindeki hormonal artışlar ile birlikte gelişen kıkırdak bir yapıdır. Olabilir. Bazılarında tiroit bezlerindeki yüksek salgı veya guatr ile birlikte olması gerektiğinden daha büyük olabilir. Ama geçen bir yapi değildir. Zayıf insanlarda boyun ve girlaktaki yağ dokusu az olduğu için daha belirgin olabilir.

Geri
Yukarı