Bojack Horseman izlenmeli mi?

485258

Decipat
Merhaba. Bojack horseman izlemek istiyorum. Bazı sitelerde ilk sezondan sonra açılıyor dizi diyorlar. Sizce izlenmeli mi? İzleyen kişiler spoiler vermeden yazabilirlerse memnun olurum?

Kara mizah türünde en sevdiğim animasyonlardan birisi. Özellikle son 3-4 sezonu çok güzel. Olay örgüsü çok derinleşip karmaşıklaşıyor. İyi hatırlattınız ben bir tekrar izleyeyim şu ara.

Kara mizah türünde en sevdiğim animasyonlardan birisi. Özellikle son 3-4 sezonu çok güzel. Olay örgüsü çok derinleşip karmaşıklaşıyor. İyi hatırlattınız ben bir tekrar izleyeyim şu ara.
Sizce izlemeli miyim ? Sarar mı ?

Şöyle uzun uzun izleyebileceğim bir şeyler arıyorum.

Sarar. Ben tek oturuşta 6 sezonu birden izlemiştim. Öyle diyeyim.

Ben izlemeye çalıştım sardı ama dublajlı daha zevkli geldi bana. Çizgi dizilerde dublaj ya da alt yazı çok önemli mi? Bojack Horseman i Nicolas Cage'i seslendiren adam seslendiriyor. Başarılı buldum şahsen.

En sevdiğim dizidir. Hatta bence türünün en iyisi. Kesinlikle izlenmeli.

Bence o diziyi dublaj izlemek dizi katletmek gibi olur. Todd'u Aaron Paul seslendiriyor çünkü.

Ayrıca kara mizah olduğu için dublajda tam anlaşılmıyor şakalar/espriler. Hiç önermem.

Bence o diziyi dublaj izlemek dizi katletmek gibi olur. Todd'u Aaron Paul seslendiriyor çünkü.

Ayrıca kara mizah olduğu için dublajda tam anlaşılmıyor şakalar/espriler. hiç önermem.

Tamam o zaman. Altyazılı izliyorum. Dediğinizin aynısını sürekli dizi izlerken yaşamıştım. Tüm argo kelimeleri sansürlemişler dublajda. Altyazılı izleyince fark ettim. Öneri için teşekkürler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…