Boks eldiveni önerisi

ogzkagan

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar ben yeni boksa başlıyorum ama bana eldiven lazım bütçem 400 civarı hemen yırtılmayacak bir şey lazım. Birkaç tane buldum ama korkuyorum son paramla alacağım.

Bende White Face markalı eldiven var, 1 yıl dayandı ve daha sonra çok azcık yırtıldı. Haftada 3 gün antrenman yaptım. Tavsiye vermem doğru olmaz ama kullandığım eldiven hakkında bilgi sahibi olmanızı istedim. Ayrıca boks kulüpüne gidiyorsanız oraya sorun, vardır belki.

Bende white face markalı eldiven var, 1 yıl dayandı ve daha sonra çok azıcık yırtıldı. Haftada 3 gün antrenman yaptım. Tavsiye vermem doğru olmaz ama kullandığım eldiven hakkında bilgi sahibi olmanızı istedim. Ayrıca boks kulüpüne gidiyorsanız oraya sorun, vardır belki.

Hocam Decathlon'dan buldum 450'ye çok hoş duruyor yırtılma falan olur mu onda acaba.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-07-22-11-39-13-058_com.decathlon.app.jpg
    Screenshot_2023-07-22-11-39-13-058_com.decathlon.app.jpg
    66,8 KB · Görüntüleme: 75
Hocam Decathlon'dan buldum 450'ye çok hoş duruyor yırtılma falan olur mu onda acaba.
Yırtılma olur tabii, önemli olan ne kadar sürede olacağı. Denemediğim için bir şey söylemek zor ama bir kaç sene idare eder gibi. Elinizde çok seçenek yoksa alın bence. Bir de ürünün yorumlarına bakın varsa.

Yırtılma olur tabii, önemli olan ne kadar sürede olacağı. Denemediğim için bir şey söylemek zor ama birkaç sene idare eder gibi. Elinizde çok seçenek yoksa alın bence. Bir de ürünün yorumlarına bakın varsa.

Bütçem kısıtlı hocam bunu alacağım bir de kayıt parası var 400 TL.

Hocam bir de 14 oz alacağım ama ya olmazsa ya büyük olursa.

Yeni konular

Geri
Yukarı