Bol hikayeli oyun önerisi

qq1122qq

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Oynayamaya başlayınca "Aaaaa! Hadi canım!"diyebileceğim, Death Stranding - BioShock Serisi - Titanfall oyunlarda oyun bir anda ters köşe yapıyor.
Zengin hikayeli ama hikayeyi direkt bana vermeyecek, BioShock Serisi gibi. Hikayeyi anlamak için haritada gezip ses kayıtları toplamamız gerekiyor.
Yer yer korku-gerilim yaşatacak -çok değil-. Call of Cthulhu Serisi- The Elder Scrolls Serisi gibi oyunlarda bir anda ufak gerilimler yaşayabiliyoruz.
Kısmı bulmacalar olabilir, SystemShock gibi ama systemshockta çok var. Daha az olmalı.
Görselliğe önem vermiyorum ama görsel olarak iyi olursa tabii güzel olur.
Bana özgürlüğü vaadeden, Dishonored Serisi - Deathloop gibi özgür olacağım. Bana bir görev verecek "Oyuncu sensin nasıl istersen öyle yap görevi hadi eyvallah." diyecek oyun.

Önerebilecek var mı?

**İçerikte yazdıklarım hariç.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Oynayamaya başlayınca "aaaaa! Hadi canım!"diyebileceğim, Death Stranding - BioShock serisi - Titanfall oyunlarda oyun bir anda ters köşe yapıyor.
Zengin hikayeli ama hikayeyi direkt bana vermeyecek, BioShock serisi gibi. Hikayeyi anlamak için haritada gezip ses kayıtları toplamamız gerekiyor.
Yer yer korku-gerilim yaşatacak -çok değil-. Call of cthulhu serisi- the Elder Scrolls serisi gibi oyunlarda bir anda ufak gerilimler yaşayabiliyoruz.
Kısmı bulmacalar olabilir, systemshock gibi ama systemshockta çok var. Daha az olmalı.
Görselliğe önem vermiyorum ama görsel olarak iyi olursa tabii güzel olur.
Bana özgürlüğü vaadeden, Dishonored serisi - Deathloop gibi özgür olacağım. Bana bir görev verecek "oyuncu sensin nasıl istersen öyle yap görevi hadi eyvallah." diyecek oyun.

Önerebilecek var mı?

**İçerikte yazdıklarım hariç.

Resident Evil tüm serisini oynamanı öneririm (özellikle 4 ve 2 hazır remakeleri çıkmış)

Max Payne 1 ve 2 ancak Steam'de yok.
GTA serileri (klasik)
Need for Speed Most Wanted (2005 versiyonu)
Half-Life serileri.
Mafia 1-2 (3'ü önermem.)

Ha bir de Dark messiah of might magic.

Yeni konular

Geri
Yukarı