Boosteroid Cloud Gaming servisi satın alınır mı?

Robert

Kilopat
Şu an Boosteroid sitesinde indirim gözüküyor fiyat yaklaşık olarak 40 TL civarı. Sizce satın alınır mı? Oynayacağım kaliteli oyunlar var denemek isteyeceğim fakat Türkiye'den nasıl bir deneyim oluyor fikrim yok. VPN ile mi bağlanıyoruz yoksa direkt GeForce NOW'ın Gameplus sağlayıcısı gibi direkt düşük pingle VPN'siz falan oynayabiliyor muyuz? Görüntü kalitesi nasıldır, gecikme çok belli oluyor mu, saat sınırı var mıdır, session zamanı falan? Aktif olarak kullanan ve zamanında kullanmış olan arkadaşlar bir cevap atarsa çok memnun olurum, teşekkürler.

Bu arada 100 Mbps download mevcut, hız konusunda bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de sunucusu yok, sanırım en yakın Romanya'da vardı. VPN'e gerek yok direkt girebiliyorsun. Düşük ping dediğin 50'den aşağısını görebileceğini sanmıyorum. Görüntü kalitesi güzel ama gecikme konusunda GeForce NOW'dan iyisi yok, yine de FPS olmayan oyunlarda gayet iyi. Ben 3 saatlik denemeyi kullanmıştım bu yüzden tam bilmiyorum ama sanırım saat sınırı yok.

@ermankaraca Boosteroid'de çalışıyordu, sorularını ona sorabilirsin.

Son düzenleme:
Türkiye'de sunucusu yok, sanırım en yakın Romanya'da vardı. VPN'e gerek yok direkt girebiliyorsun. Düşük ping dediğin 50'den aşağısını görebileceğini sanmıyorum. Görüntü kalitesi güzel ama gecikme konusunda GeForce NOW'dan iyisi yok, yine de FPS olmayan oyunlarda gayet iyi. Ben 3 saatlik denemeyi kullanmıştım bu yüzden tam bilmiyorum ama sanırım saat sınırı yok.

@ermankaraca Boosteroid'de çalışıyordu, sorularını ona sorabilirsin.

Sağ olun hocam fakat sanırsam almaktan vazgeçtim. Siteye girip 4 euro fiyatını görünce indirim var zannettim fakat yıllık üyelik alınca o fiyata denk geliyormuş aylığı ve sitesinde ki internet hızı testini yapınca da dediğiniz gibi 50 ping ve 9 Mbps download alıyorum. Sanırsam daha Türkiye için erken bir servis o yüzden GeForce NOW'dan devam edeceğim :D

Geri
Yukarı