Boot menüden sonra bilgisayar kapanıyor

Beratbhz

Decapat
Freedos yeni bir laptop aldım. Rufus ile UEFI belleği ayarladım. Ancak boot menüsünden belleği seçtiğim anda bilgisayar kapanıyor. 2 farklı bellekte denedim ancak aynı sonuç oldu. Sorun nasıl çözülür?

Teşekkür ederim. Kurulumu yaptım programlarımı yüklüyorum ama işlemci boştayken 60-70 derece sıcaklığı var. Yeni bir laptop niye bu kadar ısınır ki?
Sürücüleri tek tek elle güncellemeni tavsiye ederim . Şuan format attığın için bilgisayar arka planda yoğun bir şekilde güncelleme filan yapıyordur. aygıt yöneticisini açıp ordan her bir sürücüyü tek tek elle güncelle . Windows uptadeye güvenip bilgisayarım güncel sanma . Bende yeni laptop aldım baya bı yavaştı tek tek elle sürücüleri guncelledim hızlandı. Cihazın güncel driveri markanın sitesinde olur oraya girip bilgisayarının driverini indirip kurabilirsin.

Sürücüleri tek tek elle güncellemeni tavsiye ederim . Şuan format attığın için bilgisayar arka planda yoğun bir şekilde güncelleme filan yapıyordur. aygıt yöneticisini açıp ordan her bir sürücüyü tek tek elle güncelle . Windows uptadeye güvenip bilgisayarım güncel sanma . Bende yeni laptop aldım baya bı yavaştı tek tek elle sürücüleri guncelledim hızlandı. Cihazın güncel driveri markanın sitesinde olur oraya girip bilgisayarının driverini indirip kurabilirsin.
Aygıt yöneticisinden mi güncelleyeyim yoksa ekran kartının internet sitesinden mi? Hangisi faydalı olur?

Ben şahsen direkt AMD'nin sitesinden indirip kurdum. Tabi eski sürücüyü , ekran kartı sürücüsü kaldırma programıyla temizleyip yeniyi kurdum. Forumda aratırsan elle sürücü kurulum nasıl oluyor detaylı anlatılıyor açıkçası bende çok şey bilmiyorum.

Ben şahsen direkt AMD'nin sitesinden indirip kurdum. Tabi eski sürücüyü , ekran kartı sürücüsü kaldırma programıyla temizleyip yeniyi kurdum. Forumda aratırsan elle sürücü kurulum nasıl oluyor detaylı anlatılıyor açıkçası bende çok şey bilmiyorum.
Peki çok teşekkürler. İyi geceler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı