Çözüldü Boot yapılamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

trollcommander

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben Windows 10'a format atmak için boot ekranına girdim ama herkesten farklı. USB ile attığımdan USB-CD-ROM seçeneğini seçip entera bastım ama normal PC'den devam etti. Boot sırasını değiştirmek için yerde yok.

20221118_125234.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Merhaba arkadaşlar, ben Windows 10'a format atmak için boot ekranına girdim ama herkesten farklı. USB ile attığımdan USB-CD-ROM seçeneğini seçip entera bastım ama normal PC'den devam etti. Boot sırasını değiştirmek için yerde yok.

Eki Görüntüle 1576551

Hard diski seçeceksiniz.
Bu da videosu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir de Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz diye bir yer geldi. D ve E disklerinin silinmemesini C diskini kurmak istiyorum. Videoda tam olarak bir bilgi vermediği için emin olamadım. Sürücü 0'ın 3 tane sürücü 1'inde 3 tane bölümü var.
Disklerin boyutundan ayırt edebilirsiniz hangisinin hangisi olduğunu.

Emin olamaz mıyım? :D
Zaten tüm disklerin boyutu farklı olduğu için kolayca ayırt edebilirsiniz. Fotoğrafa tekrar baktım da 3 tane disk var, 2sinin adı "Yeni Disk" olarak belirtilmiş zaten. Yani en tepedeki Sürücü 0 Bölüm 2, C diski.

Teşekkür ederim C diski 110 GB diye hatırlıyordum zaten. İçim rahatladı adamsın.

Normal hard diskten bootlayıp masaüstüne geri dönün. C klasörüne bir isim verin. USB'den boota geri dönün ve o diski biçimlendirin.

Oda mantıklı teşekkürler. Sürücü 0 bölüm 2 seçip ileriye basıcağım artık değil mi?

Teşekkür ederim C diski 110 GB diye hatırlıyordum zaten. İçim rahatladı adamsın.

Oda mantıklı teşekkürler. Sürücü 0 bölüm 2 seçip ileriye basıcağım artık değil mi?
Eğer C'nin o diskte olduğundan eminseniz ilk önce biçimlendirin, sonra devam edin. Emin değilseniz bence dediğim adımları uygulayın yedekleriniz çöp olur.

Geri
Yukarı