Boot'u düzelttikten sonra format gerekir mi?

EldrithcWraith

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Az önce Windows'un "Sistem Ayrıldı" diskini tamamen silerek Boot'u bozdum, fakat kurtarma diski ile komutlar girerek düzelttim.
1650298483520.png

Sildiğim alan 51 MB'lık olandı, şimdi ise ona dokunamıyorum. Sadece yeni birim oluşturabiliyorum:
1650298519833.png

Bunu düzelttim fakat format atmam gerekir mi? Açıkçası çok üşeniyorum, galiba Boot'u direkt Windows'un içine yazdı. Format atmam lazım mı? Ayrıca bir anormallik var mı disklerde?

Az önce Windows'un "sistem ayrıldı" diskini tamamen silerek Boot'u bozdum, fakat kurtarma diski ile komutlar girerek düzelttim.
Eki Görüntüle 1363962
Sildiğim alan 51 MB'lık olandı, şimdi ise ona dokunamıyorum. Sadece yeni birim oluşturabiliyorum:
Eki Görüntüle 1363963
Bunu düzelttim fakat format atmam gerekir mi? Açıkçası çok üşeniyorum, galiba Boot'u direkt Windows'un içine yazdı. Format atmam lazım mı? Ayrıca bir anormallik var mı disklerde?

Sadece sistem ayrıldıyı silmissin sorun çıkacağını sanmıyorum.

Cye dokunamazsin büyütme küçültme olarak anca D diğer türlü programlarla yapıyor ama önermiyorum Windows olan diske fazla dokunmayın Windows ayarlarını bozulur.
Hocam az önce recovery bölümünü silerek C bölümünü büyüttüm. 51 MB olan alanı normale eklemek istiyorum.
Arkadaşlar bu sorunun çözümü olarak da "Mini tool partition" adında bir yazılım kullandım, birleşti diskler ve sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı