Borsa için en iyi banka hangisidir?

kenanahmet

Yoctopat
Halka arz hisse alım satım komisyon olarak en düşük kesen, kısaca borsa için en iyi banka hangisi sizce? Hangisini kullanmalıyım? @Tim @smarst

Vakıfbank kullanıyorum ben maaş bankam olduğu için çok en düşük kesinti nerede bilmiyorum ama çok kesmiyor bende.

Halka arz hisse alım satım komisyon olarak en düşük kesen, kısaca borsa için en iyi banka hangisi sizce? Hangisini kullanmalıyım? @Tim @smarst
Ziraat. Yapı Kredi yıllık 164TL kesiyor hisse senedi hesabı için. Ayrıca tüm halka arzlar her zaman Ziraat'e geliyor. Başka bankalara gelmediği oluyor ama Ziraat'e garanti geliyor.

Ziraat. Yapı Kredi yıllık 164TL kesiyor hisse senedi hesabı için. Ayrıca tüm halka arzlar her zaman Ziraat'e geliyor. Başka bankalara gelmediği oluyor ama Ziraat'e garanti geliyor.
o zaman ben ziraat hesabı açtırayım başka var mı yoksa genel olarak hisse halk arz için ziraat en iyii sanırım

Info yatırım kullanıyorum eskiden hesap işletim almıyordu artık aylık 25 TL alıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…