Boruto kaçıncı bölümden sonra güzelleşiyor?

150-170'den sonra falan güzelleşiyor. Naruto Baryon modu falan duymuşsundur işte o mevzular var. Ancak 230'dan sonrası sarmadı beni. Direk 150'den de başlama Manga Canon izleyerek 150'ye kadar gel daha iyi anlarsın.

Momoshiki ve Isshiki savaşları güzel, onun dışında genel olarak saçma sapan fillerler. 50-60 ve 190-200 gibi güzelleşmeye başlıyor.
herkes çok kötü olduğunu söylüyordu, ama ben o kadar kötü bulmadım izlenebilir bir anime bence.
Güzelleşmiyor kötüleşiyor.
hocam kaçıncı bölüme kadar izlediniz?

@swordsmanstinkysock Sıkıcı sahneler çok. Sanki belirli bir anime bölüm kotası varmış da onu dolduruyormuş gibi hissettiriyor. Ama bu kadar izlediğim için haftada 1 bölüm bana çok dokunmuyor. Kaçıncı bölümde güzelleşiyor diyorsan açıkcası bilmiyorum anime tempo olarak ya orta tempoda yada düşük tempoda kalıyor. Bazı mantık hataları da göze çok batıyor. Bunu bir hikaye olarak düşünüp izlersen daha çok zevk alacağına eminim. Biraz bak sevmezsen izlemek zorunda değilsin. İnsanlar genel olarak sevmiyor ama bence izlenir.

Şahsen ben Boruto'yu izlerken Naruto'yu görmek isteyenlerden değilim. Animenin adı Boruto ve ağırlıklı olarak onun etrafında ve onun bakış açısıyla bakılması gerektiğini düşünüyorum. Naruto'yu takım tutarcasına tutarsanız Boruto animesi gerçekten beş para etmez izlenmeyecek kadar kötü bir anime olarak gözükür. Olaylara daha tarafsız ve duygusal bakılması gerektiğini düşünüyorum. Bu da Naruto'nun kurduğu köyde geçen bir Boruto hikayesi sonuçta.

Geri
Yukarı