Boş internet portu olmayınca ne yapılmalı?

Ama şöyle sorun oldu. Benim port sorunum çözülmüştü ama gelip bana VDSL kablo takmamışlardı. Biz kendimiz para verip kablo taktırdık. Ama sizde ev telefonu varmış. Sorun olmaz her halde.

Port açtırmak için altyapı şirketine ulaşmamız gerekmiyor mu hocam veya onlardan paket alsam kendileri port açmaz mı?
TT müşteri hizmetleriyle konuşun yardımcı olabilirler.

Ama şöyle sorun oldu. Benim port sorunum çözülmüştü ama gelip bana VDSL kablo takmamışlardı. Biz kendimiz para verip kablo taktırdık. Ama sizde ev telefonu varmış. Sorun olmaz her halde.

TT müşteri hizmetleriyle konuşun yardımcı olabilirler.

Teşekkürler hocam en son çare port bağlatırlarsa Superonline kullanmak biraz pahalı ama yapacak bir şey yok.

Turktelekom bana 6-7 ay port açmadı. Ben de Turktelekom CEO'suna Twitter'dan özel mesaj attım. Adres, telefon numarası vb. verdim. Talebimi de ilettim. Kısa bir süre sonra portum açıldı.

Bu şekilde yaparak bir ihtimal portunu kısa sürede açtırabilirsin. Boşuna başvurularla falan uğraşma bence çünkü asla kısa sürmüyor.

Turktelekom bana 6-7 ay port açmadı. Ben de Turktelekom CEO'suna Twitter'dan özel mesaj attım. Adres, telefon numarası vb. verdim. Talebimi de ilettim. Kısa bir süre sonra portum açıldı.

Bu şekilde yaparak bir ihtimal portunu kısa sürede açtırabilirsin. Boşuna başvurularla falan uğraşma bence çünkü asla kısa sürmüyor.
ben abonelık basvurusu yaptım 17 ocakta hala acmadı altyapı yok dıyor ne yapayım yardımcı olur musunuz

ben abonelık basvurusu yaptım 17 ocakta hala acmadı altyapı yok dıyor ne yapayım yardımcı olur musunuz

Birçok kişi yazmış zaten ne yapmanız gerektiğini. Twitter veya LinkedIn üzerinden Turktelekom CEO'su Ümit Önal'a mesaj atmanız yeterli. Açık adresinize (port açılmasını istediğiniz adresiniz) ve sizinle iletişim kurabilmek için telefon numaranıza ihtiyaç duyacaklardır. Talebinizi açıkça ve 'kısaca' belirttiğiniz bir mesaj atın. Size döneceklerdir.

Maalesef koskoca firmaya derdimizi ancak böyle anlatabiliyoruz. "Müşteri hizmetleri" günümüz itibariyle artık sadece arkası boş iki kelimeden ibaret.

Arkadaşlar sorun cozuldu baglandigim kablolar VDSL mis direk abonelik iptal edince bos port açıldı ve degistirdim eger bos port istiyorsaniz Twitter uzerinden Türk Telekom'a ulasin genelde hallediyorlar.

Geri
Yukarı