Boşta %95 RAM Kullanımı

Son zamanlarda sık karşılaştığım bir problem Windows 10'da diski Windows 7'e RAM'i aşırı kullanma mevcut. Windows 7'de "scvhost.exe" kaynaklandığı gördüm. Windows 7'de hizmetlerden hızlı getirme, Windows Defender, Windows Update devre dışı bıraktığımda sorunu çözebildim. Windows 7 kullanmakta ısrarcıysan tüm güncellemelerini yap sorun devam ederse dediğim yöntemi kullanabilirsin. Komut penceresine "services.msc" olarak girip stardart yazan hizmet gurubundaki hızlı getirme, Windows Defender, Windows Update'yi devre dışı bırak ve bilgisayarını yeniden başlat. İyi forumlar.

Bir soru sormak istiyorum: bilgisayarımda 4 GB RAM var ve herhangi bir oyun açınca 100 boşta 60 kullanım var. RAM satın alarak bu sorunu çözebilir miyim?

Bir soru sormak istiyorum: bilgisayarımda 4 GB RAM var ve herhangi bir oyun açınca 100 boşta 60 kullanım var. RAM satın alarak bu sorunu çözebilir miyim?
4 GB RAM az, evet ekstra RAM ile hem performans artışı olabilir hem de boştaki RAM artabilir.

Bir soru sormak istiyorum: Bilgisayarımda 4 GB RAM var ve herhangi bir oyun açınca 100 boşta 60 kullanım var. RAM satın alarak bu sorunu çözebilir miyim?

Oyunlarda %60 RAM kullanımı gayet normaldir. Daha da fazla olabilir. Oyuna göre değişiklik gösterir. Bu bir sorun değil olması gereken şekilde çalışıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı