Boşta bekleyen parçalar bozuk çıkarsa iade süreci nasıl ilerler?

Kastanbolu

Kilopat
Yeni bir sistem topaldım bir tek anakart kaldı onu bekliyorum.
Aldığım parçalar evde yatıyor, 1.5 aydır. Özellikle işlemci uzun süredir bekliyor, 3600X serisi.
Şimdi ben montajı yapınca eğer gelirken bozuksa bu parçalar ben nasıl açıklama yapabilirim? Paramı veya parçamı kurtarabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer ürün bozuksa ürünü garantiye yollarsınız incelemeleri yapılır ona göre bir sonuç çıkar. İşlemcilerin bozuk gelme ihtimali çok düşük. Şimdiye kadar hiç rastlamadım. Yapılacak en büyük hata sistemi toplarken sizin yapacağınız bir hata olur. Kendimde sizin gibi topladım en uzun yatan parça 1 ay falan yattı. Hiçbirinde bir sorunla karşılaşmadım. Bir tek kasamın ön USB portları çalışmıyordu garanti ile iletişime geçtim ve ön USB portlarını gönderdiler bana orayı değiştirdim.

Eğer 14 gün geçtiyse iade yerine garanti devreye girer.
Sorunlu olduğunu düşündüğünüz ürünü servise verirsiniz. Eğer üretici kaynaklı bir kusur ise tamir edilir, değiştirilir veya duruma göre para iadesi yapılır.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı