Bot önerisi

aseiuzmein

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, yakın zamanda bot almayı planlıyorum. Aklımda Harley-Davidson veya CAT almak var. Flo'daki modeller nasıldır bilgisi olan var mı?

Ne tür bot istiyorsunuz? Dayanıklı olsun diyorsanız askeri botlar çok iyidir marka olarak alınabilecek en ucuzlar Scooter, YDS, Vogel markaları.

Ne tür bot istiyorsunuz? Dayanıklı olsun diyorsanız askeri botlar çok iyidir marka olarak alınabilecek en ucuzlar scooter, YDS, vogel markaları.

Hocam hem karda hem yağmurda giyilebilecek Ankara Eskişehir gibi yerlerde üşütmeyecek en azından bir 6-7 sene dayanacak bir şey istiyorum.

Hocam hem karda hem yağmurda giyilebilecek Ankara Eskişehir gibi yerlerde üşütmeyecek en azından bir 6-7 sene dayanacak bir şey istiyorum.
6-7 sene dayanacak botlar bakıyorsanız Lowa alın 10-15 sene bile kullanırsınız araziye çıkmazsanız. Fakat 6-7 sene Scooter, YDS gibi markalar dayanır mı bilmem. Ben kendim bu modeli kullanıyorum memnunum su geçirmez, ucuz, sıcak tutuyor, dayanıklı ve güzel gözüküyor.

6-7 sene dayanacak botlar bakıyorsanız lowa alın 10-15 sene bile kullanırsınız araziye çıkmazsanız. Fakat 6-7 sene scooter, YDS gibi markalar dayanır mı bilmem. Ben kendim bu modeli kullanıyorum memnunum su geçirmez, ucuz, sıcak tutuyor, dayanıklı ve güzel gözüküyor.

Harley-Davidson CAT ve bulldozer hakkında ne düşünüyorsunuz.

Kaliteleri nasıl peki CAT ve Harley-Davidson'un
Fiyatları belli aşırı bir şey beklememek gerekiyor ama ikisi de güzel botlar üretiyor. Fakat daha ucuza neredeyse aynı kalitede yerli markalar var onları da tercih edebilirsiniz. Ama Harley Davidson bence çok güzel marka yani ağırlığı var isimde.

Geri
Yukarı