Bozuk anakart tamirinin 2200TL olması normal mi?

Viselt

Hectopat
Merhaba, elimde bozuk laptop anakarti var. Tamir için bilgisayarcıya götürdüm bana 2200TL gibi bir ücret verdi. Chipseti bozuk işlemcinin bir PIN'i bozuk gibi şeyler anlattı. Anakartin çalışan halı internette 1800-2600 civarı, sizce bilgisayar tamircisi işçilik fiyatını fazla mi verdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, elimde bozuk laptop anakarti var. Tamir için bilgisayarcıya götürdüm bana 2200TL gibi bir ücret verdi. Chipseti bozuk işlemcinin bir PIN'i bozuk gibi şeyler anlattı. Anakartin çalışan halı internette 1800-2600 civarı, sizce bilgisayar tamircisi işçilik fiyatını fazla mi verdi?
Bence o paraya yeni mobo al.

Ülkede bu kafayla yaşamını sürdüren milyonlar var. Adamlar az ama helal kazanmak yerine çok ama haram parayı tercih ediyor. Sen kalkıp 2200 versen 300-400 tamir masrafı geri kalanı sakala sürtüp utanmadan arlanmadan cebine sokacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı