Bozulmuş PNG dosyası nasıl düzeltilir?

Z3US

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, oyunda bir SS aldım ve benim icin değerli bir ekran resmiydi. Nasıl düzeltebilirim?

unknown_2023.06.25-16.21_2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, oyunda bir SS aldım ve benim icin değerli bir ekran res miydi? Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1836377

Büyük ihtimal düzelmez ama hocam böyle hatalar olmasını istemiyosanız Windows'tan panoyu açın birkaç ekran fotoğrafı çekin en düzgününü seçersiniz.

1687726339026.png

Belki imkansız değildir. İleri seviye derin öğrenme algoritması kullanmak ise yarayabilir gibi ama bunu nasıl bulursun ya da yazarsın bilmiyorum. Uğraşmaya değmez bence

Arkadaşlar merhaba, oyunda bir SS aldım ve benim icin değerli bir ekran resmiydi. Nasıl düzeltebilirim?

Eki Görüntüle 1836377
Normal map SS'lemiş... güce dengeyi getirecek kişi.

Şaka bir yana tam spektrum/tayf olsa falcoop denenebilirdi, lakin EGA civarında kalmış, dosya kaydın varsa tekrar aynı yeri açıp SS'leyebilirsin - ve tabi aynı problem yaşanırsa sebebini cidden merak ederiz bu sefer, neden 2 kere aynı hata oldu diye.

Bence çok güzel bir glitch-art olmuş bu.

Hashashdahsdhashdahsdha teşekkürler

Normal map SS'lemiş... Güce dengeyi getirecek kişi.

Şaka bir yana tam spektrum/tayf olsa falcoop denenebilirdi, lakin EGA civarında kalmış, dosya kaydın varsa tekrar aynı yeri açıp SS'leyebilirsin - ve tabii aynı problem yaşanırsa sebebini cidden merak ederiz bu sefer, neden 2 kere aynı hata oldu diye.

Ekran kartı yazılımından SS almıştım anlık bir SS'ti

Geri
Yukarı