Brave ana sayfa görseli değişmiyor

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
Brave'da Google mağazasından ana sayfası için görseller seçiyorum ve koyuyorum, fakat görseller değişmiyor. Sadece üst taraf değişiyor. Nasıl çözebilirim?

@26318

Brave şu anlık yeni sekme sayfasının özelleştirilmesine izin vermiyor. Harici bir uzantı kullanabilirsin. Ya da boş sayfa diyerek sadece siyah olacak şekilde kullanabilirsin.

Screenshot_6.png

Ayrıca yeni sekme sayfasını değiştiren uzantılara da göz atabilirsin.

Brave şu anlık yeni sekme sayfasının özelleştirilmesine izin vermiyor. Harici bir uzantı kullanabilirsin. Ya da boş sayfa diyerek sadece siyah olacak şekilde kullanabilirsin.

Eki Görüntüle 960790

Ayrıca yeni sekme sayfasını değiştiren uzantılara da göz atabilirsin.
Atar mısınız hocam uzantının kendisini? Tamam hocam buldum.
Hocam bunlar sponsorlu olabilir.
Oradan seçtim zaten, olmuyor.

Kalsın hocam. Belki Brave destekleme getirir. Şu anlık kalsın. Teşekkür ederim hepinize.❤️

Bu arada açık kaynak kodlu şu uzantıyı öneririm.

Yeni sekme sayfasının bellek tüketimini de bayağı azaltıyor. Edge tarayıcısının mesela haberleri kapatsan bile arka planda MSN sayfası yükleniyordu. Şu an o sorundan kurtuldum.

Yeni konular

Geri
Yukarı