Brave tarayıcı verileri hangi klasörde bulunur?

bilyas

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda Deepfreeze tarzında olan Toolwiz Time Freeze kullanıyorum. Bu programda istediğim klasörü dondurmadan kullanım yapabiliyorum. Benim sorum; Brave tarayıcısı sistem dosyaları nerede? Yani C:\Windows\System32\tasks'da tarayıcımla alakalı dosyalar gördüm ama tarayıcıda yapılan işlemlerin hafızasının olduğu yer midir anlamadım, yetersiz bilgim var bu konuda.

Yapılan işlemlerin hafızasının, depolanan dosyasının da dondurmadan muaf tutulmasını istiyorum, yani tarayıcıda yaptığım işlemlerin hiçbirini kaybetmek istemiyorum. Bu mümkün mü? Bir tarayıcı işlemleri nerede depolar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Burada veya;
1615800283002.png

1615800311755.png

Burada olması lazım.

Aşağıdaki konum olması lazım. Ama bunları nasıl açacağınız konusunda bilgim yok. Başka tarayıcıya aktarma yapacaksan, aktarma yapacağınız tarayıcının da Chromium alt yapısını kullanıyor olması gerekiyor. Tabii kayıt defterinde de belirli verileri tuttuğunu unutmayın.
Disk:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Local\BraveSoftware\Brave-Browser\User Data

Aşağıdaki konum olması lazım. Ama bunları nasıl açacağınız konusunda bilgim yok. Başka tarayıcıya aktarma yapacaksan, aktarma yapacağınız tarayıcının da Chromium alt yapısını kullanıyor olması gerekiyor. Tabii kayıt defterinde de belirli verileri tuttuğunu unutmayın.
Disk:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Local\BraveSoftware\Brave-Browser\Use [/QUOTE]
Dosyarları açmayacağım üstat, dosyaları frezeee korumasından muaf tutmak istiyorum böylelikle bilgisayarı kapatıp açdığımda Brave üzerindeki yaptığım tüm işlemler sanki hiç freeze kullanmamışım gibi kalmasını istiyorum,
Disk:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Local\BraveSoftware\Brave-Browser\User Data

Disk:\Users\Kullanıcı Adı\AppData\Local\BraveSoftware\Brave-Browser\User data.
Evet bunu dondurucudan muaf tuttum ve tarayıcıya eklediğim yer imleri, arama geçmişi ve yaptıklarım duruyor, yani frezeden muaf oldu.
Ama tarayıcıdaki para kazanma bilgisayarı kapatıp açınca eskiye dönüyor, mesela tarayıcıyı açdığımda 0.270 BAT vardı, biraz tarayıcıyı kullandım 0.290 BAT oldu denemek için tekrar bilgisayarı kapatıp açtım tarayıcıdaki diğer yaptıklarım en son işlem yaptığım gibi duruyor yani Frezee'den etkilenmemiş, işlem buraya kadar başarılı ama BAT bakiyesi tekrar 0.270 yani yani bakiye kısmı hala frezeenin etkisinde. acaba bunun hafızası farklı mı depolanıyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı