Brawl Stars 100 star drops gelmedi

AslanSerzan

Decapat
Yer
Ohio
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bana başlıkta gördüğünüz gibi 100X star drops gelmedi. Sebebini bilen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bana başlıkta gördüğünüz gibi 100X star drops gelmedi. Sebebini bilen var mı?
Doğru yere baktığına emin misin? Mağazada olacak. Mağazada yoksa son 10 gün içerisinde(30 gün de olabilir emin değilim) oynadıysan gelir.

400 kupa üstü herkese geliyor diye biliyorum. Supercell ID ile ilgili olabilir belki.

Doğru yere baktığına emin misin? Mağazada olacak. Mağazada yoksa son 10 gün içerisinde(30 gün de olabilir emin değilim) oynadıysan gelir.

Zaten mağazaya bakıyorum ve 10 gün içerisinde oynadım.

400 kupa üstü herkese geliyor diye biliyorum. Supercell ID ile ilgili olabilir belki.

400 kupa üstüyüm ve Supercell ID ile ilgili olmaz herhalde.

Garip. Aklıma bir şey gelmiyor.

Peki süresinin bitmesi ihtimali var mı?

Açarken 5 gün vardı diye hatırlıyorum büyük ihtimal halen devam ediyor. Acaba yanlışlıkla tıklayıp oyunu kapatma durumu falan oldu mu? Belki kendisi açmıştır altınınız falan arttı mı?

Açarken 5 gün vardı diye hatırlıyorum büyük ihtimal halen devam ediyor. Acaba yanlışlıkla tıklayıp oyunu kapatma durumu falan oldu mu? Belki kendisi açmıştır altınınız falan arttı mı?

Yok artamamıştı. Görsem zaten böyle bir konu açmazdım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…