Brawl Stars kostümleri alınır mı?

cennetdunya

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Brawl Stars oynuyorum dönemsel (lunar brawl) kostümler geri geldi bunlardan elimdeki elmaslarla karanlık lord spike ve uzay boğası bull alabiliyorum. Fakat haftaya el primo barley edgarın dönemsel kostümleri gelecek. O kostümlerden de 2 adet alabiliyorum. Şimdi bu kostümleri almak mı daha iyi hafyata gelecekleri almak mı? İstediğini al yazmayın zaten konuyu kararsız kaldığım için açtım.

Hocam 3 gün sonra trendden düşer canınız sıkılır oynamaktan param boşa gitti dersiniz. Kesin alacağım diyorsanız da hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın çevirip çevirip satıyorlar zaten tekrardan başka zaman da öbürünü alırsınız.

Bahsettiğiniz set ne kadar?

Hocam 3 gün sonra trendden düşer canınız sıkılır oynamaktan param boşa gitti dersiniz. Kesin alacağım diyorsanız da hangisi hoşunuza gidiyorsa onu alın çevirip çevirip satıyorlar zaten tekrardan başka zaman da öbürünü alırsınız.

Bunlar seneye gidiyormuş diye duydum yoksa katalogdada güzel kostümler var hocam.

Bahsettiğiniz set ne kadar?

Genel bir set değil fakat elimdeki elmaslarla iki 79 elmaslık yani 158 elmaslık harcama oluyor zaten şu an oyunda elmasla karakter ve kostüm dışında bir şey alınmıyor.

O karakter veya skinleri almak için bir ücret ödüyor musunuz?

Ne kadar bu ücret TL karşılığı olarak?

Geri
Yukarı