Çözüldü Brawlhalla "disconnected" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 7

Diabl0

Decapat
Yer
Ev
Daha fazla  
Meslek
Uzaylı avcısı
Brawlhallaya güncelleme gelmişti oynamak için açtım fakat serverlere ulaşılamıyor diyordu i. Nternetimde bir sorun yok, ne olduğunu bilmiyorum. Acaba güncellemeden mi oldu diyeceğim ama emin değilim.
(Arkadaşlarımda açılıyor)

1605201222560.png

Dosya Ekleri

• br.PNG
    br.PNG
    242,4 KB · Görüntüleme: 231
Çözüm
Teşekkürler sorun çözüldü benim internetimde sorun varmış sabah kalktığımda açıldı.
@Adonado31 Sezon bittiğinde rütbeleri düzenlemek için ya da büyük güncelleme gelmiştir vs. Bunun gibi bir kaç nedenden dolayı geçici olarak kapatıyorlar.
Kanka ben en son WeMod diye bir trainer kurdum oyuna trainer işe yaramadı kaldırdım sen de yaptıysan sıkıntı bu olabilir. Güncellemede oyuncuların geçmişine bakılıp bir tür ban yemiş olabiliriz ya da internetimiz yeterince iyi değil
Ben bu durumu 1 yıl sonra yaşıyorum çok ilginç
Brawlhalla'ya güncelleme gelmişti oynamak için açtım fakat serverlere ulaşılamıyor diyordu i. Nternetimde bir sorun yok, ne olduğunu bilmiyorum. Acaba güncellemeden mi oldu diyeceğim ama emin değilim.
(Arkadaşlarımda açılıyor)

Eki Görüntüle 735302

Kanka ben en son WeMod diye bir trainer kurdum oyuna trainer işe yaramadı kaldırdım sen de yaptıysan sıkıntı bu olabilir. Güncellemede oyuncuların geçmişine bakılıp bir tür ban yemiş olabiliriz ya da internetimiz yeterince iyi değil

Teşekkürler sorun çözüldü benim internetimde sorun varmış sabah kalktığımda açıldı.
@Adonado31 Sezon bittiğinde rütbeleri düzenlemek için ya da büyük güncelleme gelmiştir vs. Bunun gibi bir kaç nedenden dolayı geçici olarak kapatıyorlar.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı