Sürprizbozan Breaking Bad hakkında görüşlerim

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

morrigann

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. En sevdiğim dizi olan Breaking Bad hakkındaki düşüncelerimi paylaşmak istedim. Öncelikle muhteşem oyunculuklarıyla, karakter gelişimiyle, hikayesiyle, IMDB'de 9.5 puan alan ve 21.yüzyılın en iyi dizisi seçilen Breaking Bad'in hikayesinden bahsedeyim. 50 yaşında kimya öğretmeni olan Walter White bir gün akciğer kanseri olduğunu ve çok az bir ömrünün kaldığını öğrenir. Bu yüzden ailesine para bırakmak amacıyla karanlık uyuşturucu işlerine atılır. Aslında dizide saf, korkak ve iyi birisinin nasıl acımasız ve tehlikeli bir uyuşturucu baronuna dönüştüğünü izliyoruz. Karakter gelişiminin en iyi işlendiği dizi diyebilirim. Dizi karakterlerinin oyunculuklarından bahsedecek olursam gerçekten kusursuz, dublaj izlemenizi asla tavsiye etmiyorum. Onun dışında sürükleyiciliği, gerçekçiliği, etkileyiciliği ve efsane diyaloglarından bahsetmiyorum bile. Özetleyecek olursam, diziyi izlemeden ölmeyin. Bu şahesere puanım: 10/10.

Yeni konular

Geri
Yukarı