Breaking Bad'i sevmeyenler neden sevmiyor ?

Zevk meselesi fakat başlayan kişiler her bölüm dolu dolu aksiyon bekliyor o yüzden sıkılıp kapatıyorlar.

Kapasiteyle alakası yok ki güzel kardeşim kimisi dram sever kimisi aksiyon kimisi romantizm. Sevmedikleri bir türü insanlara dayatamayız.
Doğru söylüyorsunuz fakat Peaky Blinders da aynı türde bir dizi fakat PB izleyenler Breaking Bad'i sevmeyebiliyor. Bence tempoyla alakalı.

Doğru söylüyorsunuz fakat peaky blinders da aynı türde bir dizi fakat pb izleyenler Breaking Bad'i sevmeyebiliyor. Bence tempoyla alakalı.

Olabilir. Pb ile Breaking Bad evreni de ayrı onu da göz önünde bulundurmak lazım.Breaking Bad modern bir dünyada geçiyor.

Doğru söylüyorsunuz fakat Peaky Blinders da aynı türde bir dizi fakat PB izleyenler Breaking Bad'i sevmeyebiliyor. Bence tempoyla alakalı.
PB de güzel dizi ama 6. sezonu bitiremiyorum, itici geliyor anlamadığım şekilde. 5'i bitirdim diyelim geçelim

Çok baba yapım dediler açıkçası hiç sarmadı. Prison Break da baba yapım dediler ve izledim, sonuç; Doymadım, doyamadım. Sen neydin be Michael Scofield.

Zevkler ve renkler farklı bende 2. bölümden sonra devam etmedim.

PB de güzel dizi ama 6. sezonu bitiremiyorum, itici geliyor anlamadığım şekilde. 5'i bitirdim diyelim geçelim
6. Sezon derken hocam ? Filmi mi kast ediyorsunuz?

Çok baba yapım dediler açıkçası hiç sarmadı. Prison Break da baba yapım dediler ve izledim, sonuç; Doymadım, doyamadım. Sen neydin be Michael Scofield.
İlk sezondan sonrası çok zorlama bence, Yapım şirketi bakmış ilk sezon tutmuş diğer sezonlarıda yapmış gibi geliyor bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…