Broadcom Bluetooth sürücüsü yüklenmiyor

Dragnalith

Decapat
Merhaba normalde Bluetooth'u rahatça kullanıyordum ama bazı yazılımsal sorunlardan dolayı driverları güncelleyeyim dedim ilk kurduğum driver sorun çıkartmadan kuruldu ama stabil çalışmıyor sürekli ses kesilmesine neden oluyor Bluetooth kulaklıkta o yüzden başka driverlara baktım ama hangi driverı indirirsem indireyim Windows izin vermiyor ne yapmam lazım.

1622792579743.png

Aradığım driverın donanım kimlikleri:
USB\VID_0489&PID_E032&REV_0112
USB\VID_0489&PID_E032
Broadcam Bluetooth 4.0 USB.

Driver kurma uygulamalarının hiçbiriyle kurum yapmıyor ama manuel kurunca oldu yine de Bluetooth sıkıntılı benim elle bir cihaz bağlamama izin vermiyor kendisi eşleştiği bir cihazla otomatik bağlanırsa şansına bağlanıyor bağlansa bile video açınca videoyu kastırıyor sesi geriden kesik kesik veriyor 2-3 driver denedim hepsinde aynı.

Bunu kaldırın ve ürünün içinden çıkan CD ile kurulum yapmaya çalışın.

Driver kurma uygulamalarının hiçbiriyle kurum yapmıyor ama manuel kurunca oldu yine de Bluetooth sıkıntılı benim elle bir cihaz bağlamama izin vermiyor kendisi eşleştiği bir cihazla otomatik bağlanırsa şansına bağlanıyor bağlansa bile video açınca videoyu kastırıyor sesi geriden kesik kesik veriyor 2-3 driver denedim hepsinde aynı.

Driver kurma programlarını kullanmayın. Elle manuel olarak kurun. Başka bir çözüm önerim yok maalesef.

Geri
Yukarı