Broken Fang kasaları ne zaman satılmalı?

1000msgodGman

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yan hesapların görevlerini bitirdim. Bendeki, önceden olan Broken Fang kasaları var. Sizce kasaları ne zaman satmak mantıklı? Bu aralar CS'de bug var 4-5 TL arası gidip geliyor. Şu an satıp hemen almam mantıklı mı? Bir tane de 270 TL'lik AK var. Bu aralar 235-250 arası satıyor. Onu da satmam gerek ama dedigim gibi bu aralar pazara bir şey olmuş. En azından bir hafta falan bekleyeyim mi? AK'yi de satmam lazım çünkü.

Kapsül indirimi bitince artar.

Kapsüller normalde ne kadar? Kapsül alıp bekletsek kar eder miyiz sizce?
Ben anlamam o işlerden ama gözlemlediğim bu. Kapsüller normalde 8 TL. Steam'de indirim olunca, yeni bir şey gelince pazar fiyatları düşüyor.

Çok sürer mi veya bu ay içinde biter mi? Cidden artacaksa bilet almak için ak yi satacağım ilk önce.
Benim tahminim bu ay içinde biter. 2021 Strockholm muydu yanlış da olabilir kesin olmamakla beraber. Bilet de indirime girse iyi olur. Kurdan dolayi fiyat çıktı.

Benim tahminim bu ay içinde biter. 2021 strockholm muydu yanlış da olabilir kesin olmamakla beraber. Bilet de indirime girse iyi olur. Kurdan dolayi fiyat çıktı.

Vallahi bugün bir sürü sattım yan çarlara almak için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…