Brown switch klavye önerisi

Clermont

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kendime XPG Summoner klavye almıştım ancak Red Switch'ten pek memnun kalmadım. Tuşlardaki geri bildirimi hissedememek bana göre değilmiş. Sanırım Brown veya Blue Switch kullanımı bana daha uygun olacak diye düşünüyorum.

Brown veya Blue (Ses sorunundan dolayı Brown tercihimdir) Switch'li bir klavye önerisi yapar mısınız? Bilek desteği olmazsa olmaz, bilek desteksiz klavyeyi almam. TKL olması mutlu eder, elimdeki klavyeyi aldıktan sonra numpad tarafına ihtiyacım olmadığını fark ettim. Ayrıca TR Layout olmasını istiyorum, yazarken tuşlara bakmıyorum ama TR Layout'daki Enter tuşunun büyük olmasına ve genel olarak düzenine alıştığımdan değiştirmek istemiyorum. Bir de klavye üzerinde değişik makro tuşları bulunsun istemiyorum, alışık olduğum klavye düzenini bozuyor.

Bütçe kısmında herhangi bir sınırım yok, Red Switch'e gerçekten alışamadım, sanırım alışamayacağım. Yukarıda yazdığım kriterleri karşıladığı sürece bütçe önemli değil.

bende XPG summoner Red switch aldım sessiz olması önemli ve malzeme kalitesi çok iyi olduğu için fakat bende bir türlü alışamadım sürekli bazı tuşlara erken basıp karıştırıyorum xdd , Türkiye'de çok brown switch klavye alternatifi bulamadım açıkçası (bilek destekli) yeni modeller çıkmasını beklemekten başka çaremiz yok gibi ben de brown switch klavye önerisi arıyorum : p

Son düzenleme:
Maalesef @Furkan00tr hocam, brown switch klavye bulmak imkansız gibi bir şey. Hala kullanıyorum klavyeyi ama şu an bile yazı yazmak işkence gibi geliyor. Gidip membran bir klavye alsam muhtemelen pamuk gibi yazacağım.

Oyun oynarken çok sıkıntı olmuyor en azından.

Brown, bilek destekli, TKL, TR Layout bir klavye istiyor gönlüm ama bulabileceğimi pek sanmıyorum.

TR istememin sebebi yabancı layoutlarda enter tuşunun küçük olması gibi küçük değişikliklere alışma süreci ile uğraşmak istememem doğrusu.

Yeni konular

Geri
Yukarı