BS Player'da Soluk Renk Sorunu

fouur

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, BS player'ı beğenerek kullanıyorum. Alt yazı bulma özelliği dahil çoğu özelliğini seviyorum. Ancak filmler, videolar VLC player'daki gibi canlı renklerde değil. Bunun bir ayarı var mı? Yardımcı olabilecek var mı?

techn.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı dertten muzdaribim. Zamanında kalitesiyle öve öve bitiremediğim program 'pro versiyonu' şimdilerde windows media player'ın gölgesinde kaldı.
1. görsel BS player harici ekran kartı ile çalıştırılmış
2. görsel windows media player
3. görel BS player onboard ekran kartı ile çalıştırılmış.

1. görselde renkler çok soluk , ( sanki her 100 pixel'e 10 adet beyaz pixel yerleştirilmiş gibi)
2. görsel en kalitelisi fakat media player otomatik altyazı ve ileri-geri sarma konusunda zayıf
3. görselde renk yoğunluğu aşırı yüksek ve genel olarak karanlık kalıyor.
1.png
2.png
3.png

Aynı dertten muzdaribim. Zamanında kalitesiyle öve öve bitiremediğim program 'pro versiyonu' şimdilerde windows media player'ın gölgesinde kaldı.
1. görsel BS player harici ekran kartı ile çalıştırılmış
2. görsel windows media player
3. görel BS player onboard ekran kartı ile çalıştırılmış.

1. görselde renkler çok soluk , ( sanki her 100 pixel'e 10 adet beyaz pixel yerleştirilmiş gibi)
2. görsel en kalitelisi fakat media player otomatik altyazı ve ileri-geri sarma konusunda zayıf
3. görselde renk yoğunluğu aşırı yüksek ve genel olarak karanlık kalıyor.Eki Görüntüle 567449Eki Görüntüle 567450Eki Görüntüle 567455
Hocam ben son bir yıldır VLC'ye geçtim çok hoş. Görüntüler çok canlı. Tavsiye ederim.

Geri
Yukarı