BTS tarzı saçma kanallar

İsteyen istediğini paylaşabilir sizi geren ne? Ayriyeten bu tarz editleri yapan insanların yaş kitlesini de bilmeniz lazım, yani şu ne alaka bu ne alaka diye zırvalamanın anlamı yok.
Hocam evet bize ne isteyen istediğini yapar ama yaşları çok kücük ve bunlar onları olumsuz etkiliyor bazıları dinlere küfür ediyor, ailelerine hakaret ediyor ve daha fazlası.

Kanalı önerme de geç daha önüne çıkmaz.
Daha çok çıkıyor...

İsteyen istediğini paylaşabilir sizi geren ne? Ayriyeten bu tarz editleri yapan insanların yaş kitlesini de bilmeniz lazım, yani şu ne alaka bu ne alaka diye zırvalamanın anlamı yok.
Her şeye eyvallah ama benim bildiğim yalan olan şeylere inandığımız zaman (çarpılan kız, bunu yazanın annesi babası ölmesin gibi fake veya batıl inançlar) ailemiz, arkadaşlarımız tanıdığımız birisi mutlaka bize doğrusunu falan gösterirdi ya da biz kendimiz araştırıp öğrenirdik. Ama bu kitlenin çoğunda böyle bir şey yok o kadar eminim ki.

Ne yani bu küçük kitlenin cringe olmalarına mı izin verelim?
Kanalı önerme de geç daha önüne çıkmaz.
Bunlardan bir sürü olduğu için işe yaramayacak. Yani biri gitse diğeri geliyor.

Bir insan niye 2012'de doğar ki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
01:03

Söylediklerinize katılıyorum. Bahsettiğiniz tiplerle aynı bölgede yaşıyorum, katlanması bi' hayli zor.

Youtube Shorts'un algoritmasını yazan adamı bulup döve döve mezara yollayacaksın. Funny Video diye paylaşılan hayvan öldürme videoları, BTS videoları, şeriatçı videoları. Saçma sapan iş yapıyorlar. Böyle bir potansiyeli harcadığı için çok mutludur Youtube umarım.

Evet o hayvan öldürme videoları banada çok çıkıyor.

YouTube'un keyfi yerindedir. Para kazanıyor sonuçta.

Şöyle bir ekleme yapayım, bu "k-pop'a resmen tapan" tipler normal hayatlarında da düzgün değil. İdeolojisi çok sapmış, başarıyı dersten ibaret bilen, "önemli olan dış görünüş değil içi" tarzı cümleler kurup yakışıklı olmayan hiç bir erkekle çıkmayan tipler, ayrıca bu tipler "rap'e küfürlü ve uygunsuz şeyler özendiriyor" demesine rağmen günlük hayatta müzik türlerinden duyabileceğiniz küfürün 5 kat fazlasını ediyorlar.

Evet o hayvan öldürme videoları banada çok çıkıyor.
Üstüne şey var böyle kuranı yırtan kız sonrada shitpost müziği. Bıktım artık. Cinsel içerikli video yayınlıyorlar, sansür atıyorlar sonra devamı yorumlarda yazıp virüslü link bırakıyorlar. En ufak bir denetleme yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…