Bu gidişle oyun fiyatları ne olacak?

Ya gamepass gibi sistemlerle devam edeceğiz ya da korsan, onda da virüs ihtimali var tek sıkıntı ondan indirecekseniz önleminizi alın.

Korsan güvenilir sitelerden indirilirse sıkıntı olmaz. Elde bir antivirüs de bulunsun ne olur ne olmaz.
Ben bu fiyatlardan dolayı kullanıyorum da fazla detay vermedim ceza yerim diye. Ben bir tek korsan keyle sorun yaşamıştım, başkasının aldığı oyun keyi benim önceden kullandığım keymiş, olay gerçek bu arada fişine kadar attılar. Ondan direkt crack şekilde kullanıyorum key girmek yerine.

İçindeki kaliteli oyun sayısı bir elin parmağını geçmez. Obsidian oyunları, Bethesda oyunları ve Persona 5 vb. birkaç oyun dışında dışında adam akıllı hiçbir şey yok.
Tamam kanki sen o zaman daha optimizasyonu yapılmamış bozuk 70 $ 'lık oyunları 1500 tl'den almaya devam et ama gelip burda game pass'i kötüleme babanın oğlu bile yapmaz sana böyle bir güzelliği

Tamam kanki sen o zaman daha optimizasyonu yapılmamış bozuk 70 $ 'lık oyunları 1500 tl'den almaya devam et ama gelip burda game pass'i kötüleme babanın oğlu bile yapmaz sana böyle bir güzelliği
Hayır sistem çok güzel evet fakat içindeki oyunlar o kadar da iyi değil onu demeye çalışıyorum. Bende şahsen kendim düzenli olarak kullanmaktayım sistemi bir problemim yok.

Hayır sistem çok güzel evet fakat içindeki oyunlar o kadar da iyi değil onu demeye çalışıyorum. Bende şahsen kendim düzenli olarak kullanmaktayım sistemi bir problemim yok.
Tamam dostum. Az önceki agresifliğim için de özür dilerim bayağı öfkeliydim.

Geri
Yukarı